YouTube, yıl sonunda Rewind yerine interaktif bir canlı yayın etkinliği yayınlayacak

YouTube, yıl sonunda Rewind yerine interaktif bir canlı yayın etkinliği yayınlayacak

25
0
PAYLAŞ

YouTube, yıl sonunda Geri Sar yerine etkileşimli bir canlı yayın etkinliği yayınlayacak

Yakın zamanda her yılın sonunda yayınladığı ??Rewind’ videolarını iptal eden ve artık Rewind videoları yayınlamayacağını açıklayan YouTube, 16 Aralık’ta 24 saat interaktif canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. ??Escape2021′ adlı etkinliğe BTS ve Doja Cat gibi ünlü isimlerin katılacağı belirtildi.

Popüler video platformu YouTube, geçtiğimiz günlerde kullanıcı ve içerik üreticisi ağının genişlemesi nedeniyle bir yılı tek bir video ile özetlemenin imkansız hale geldiğine dikkat çekerek, Rewind videolarını kalıcı olarak iptal edeceğini duyurdu. Bunun yerine şirket, 16 Aralık’ta ‘Escape2021’ adlı 24 saatlik interaktif bir canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Aksam.com.tr’nin Engadget’tan aktardığı habere göre; kullanıcılar canlı sohbet alanı üzerinden bu yılın trendleriyle ilgili etkinliklere anında katılabilecekler. Etkinlikteki tüm görevleri tamamlayan izleyiciler, ünlü bir ismin müzikal performansını izleme hakkına sahip olacak.

Dünyanın her yerinden tüm izleyicilerin katılabileceği canlı etkinlik 3 ayrı bölümden oluşacak. Bölümler Türkiye saatiyle 08:00, 20:00 ve 03:00’de başlayacak. ‘Escape2021’ etkinliği de; İngilizce’ye ek olarak, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Endonezyaca, Japonca, Korece ve Portekizce olarak da yayınlanacak.

DÜNYA ÜNLÜ İSİMLER CANLI PERFORMANSLA ETKİNLİKTE KATILACAK

Öte yandan YouTube, BTS ve Doja Cat gibi dünyaca ünlü isimlerin ‘Escape2021’ etkinliğine canlı performanslarla katılacaklarına dikkat çekti. Bununla; Etkinlikte Mark Rober, AyChristeneGames, Muselk ve Jelle’s Marble Runs gibi birçok ünlü YouTuber’ın da yer alacağı kaydedildi.


  • Youtube
  • youtube geri sarma
  • youtube kaçış2021
  • kaçış 2021
  • youtube kaçış2021 etkinliği
  • bts
  • doja kedisi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK