Hedef 1 milyar Android kullanıcısı… Apple’dan tüm dengeleri değiştirecek adım!

Hedef 1 milyar Android kullanıcısı… Apple’dan tüm dengeleri değiştirecek adım!

15
0
PAYLAŞ

Hedef 1 milyar Android kullanıcısı... Apple'dan tüm dengeleri değiştirecek adım!

Samsung’dan sonra dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi olan Apple, gözünü 1 milyardan fazla Android kullanıcısına dikti. Şirket, iPhone 14 serisinden bağımsız olarak 2022’nin ilk çeyreğinde iPhone SE 3’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Apple, 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlandığı iPhone SE 3 modeli ile 1 milyardan fazla Android kullanıcısını kendine çekmeye hazırlanıyor.

Shiftdelete’de yer alan habere göre, Şu an için net bir ilk elden açıklama olmasa da güvenilir kaynaklardan gelen bilgilerin çoğu Apple’ın iPhone SE 3 üzerinde çalıştığını doğruluyor. modeli.

IPHONE SE 3, 1 MİLYARDAN FAZLA ANDROID KULLANICISINI ÇEKEBİLİR Mİ?

Bilindiği üzere Tayvanlı araştırma şirketi TrendForce, Apple’ın şimdiye kadarki en ucuz 5G özellikli akıllı telefon olması beklenen iPhone SE 3’ü Mart ayının sonlarına doğru düzenleyeceği özel bir etkinlikte tanıtacağını iddia etti.

Buna göre, merkezi New York’ta bulunan bir Amerikan yatırım bankası ve finansal hizmetler holding şirketi olan JP Morgan’ın analistleri, geçtiğimiz günlerde akıllı telefonun piyasaya sürülmesi halinde 1,4 milyar giriş ve orta segment Android kullanıcısını çekme potansiyeline sahip olduğunu açıkladı. Aynı zamanda bu 300 milyon eski nesil iPhone kullanıcısı için de geçerli.

Ayrıca Reuters’e bazı açıklamalarda bulunan analistler şu ifadeleri kullandı:

Apple’ın iPhone sahibi olmayanlar için başlattığı takas programı, yüksek fiyatlı iPhone modelleri nedeniyle kuşkusuz ilgi çekici değil, ancak şirketin en ucuz 5G destekli iPhone SE 3’ün başlangıç ​​fiyatı ortalama 269 ila 399 dolar arasında düştü. takas, rekabeti artırmak ve Android kullanıcılarının dikkatini çekmek. çekebilir.

Akıllı telefonun teknik özellikleriyle ilgili bazı detaylar da ortaya çıktı. Buna göre önceki nesillere benzer bir ekran gövde oranı ve 4.7 inç LCD panel ile gelecek. Aynı zamanda söz konusu panel tipinin şirket içinde de en son kullanıldığı model olacaktır.

İşlemci tarafında ise Eylül ayında tanıtılan iPhone 13 serisinde kullanılan Apple 15 Bionic işlemciden güç alması bekleniyor. Aynı şekilde 3 GB RAM ile geleceği de iddialar arasında yer alıyor.


  • elma
  • Android
  • iPhone SE3
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK