Volkan Demirel'den Vitor Pereira eleştirisi: Çare bulamıyor

Volkan Demirel'den Vitor Pereira eleştirisi: Çare bulamıyor

27
0
PAYLAŞ

Volkan Demirel'den Vitor Pereira'ya Eleştiri

Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük görevinden ayrıldıktan sonra yayın kuruluşunda yorumcu olan Volkan Demirel, Fenerbahçe’nin Sivasspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirdi. Altay Bayındır’ın penaltı pozisyonuna değinen Volkan Demirel, yeni transferler Diego Rossi ve Mergim Berisha hakkında da konuştu. Volkan Demirel ise Vitor Pereira’nın oyuncu değişikliğini eleştirdi.

“ROSSI MLS’DE İYİ BİR GÜN GETİRDİ AMA…”

Diego Rossi’nin performansıyla ilgili konuşan Volkan Demirel, “Fenerbahçe’de kısa paslar oynamayı bilen oyuncular olmalı, yeni transferler ritim bulmalı. Rossi MLS’de iyi vakit geçirdi ama burada yakın temas var, teknik oyuncular için sorun yaratıyor. “

“CEZA KARARI DOĞRU”

Altay Bayındır’ın penaltı pozisyonuna değinen Volkan Demirel, “Güven bazen başını belaya sokabiliyor. Özgüvenden sonra yapılan bir hataydı diyebilirim. Hata sonrası verilen penaltı da doğrudur.”

“FENERBAHÇE GÜÇLÜ OYUNDA ÇÖZÜM BULAMIYOR”

Fenerbahçe’nin sıkışan oyunu açamayacağını belirten Volkan Demirel, “İlk 3 haftaya baktığımızda Fenerbahçe’nin üçüncü bölgede iyi olmadığını gördük, Sivasspor karşısında da benzer bir durum vardı. Fenerbahçe, Adana Demirspor’u yendi 1- Üç haftada 0, Antalya maçında Antalya kaçırdı. “Fenerbahçe sıkışan oyunda çözüm arıyor ama bir çözüm bulamıyor. Burada futbolculara çare bulması gerekiyor. Fenerbahçe’nin 1-1’lik skoru üzücü ve moral bozucu” dedi.

VITOR PEREIRA’YA KRİTİK

Vitor Pereira’dan Mergim Berisha ve Mesut Özil’deki değişiklikleri eleştiren Volkan Demirel, “60. dakikada Özil ve Berisha’nın yaptığı değişiklikler de tartışılabilir, bu iki oyuncu skoru değiştirebilecek oyuncular. Ev sahibi sahada ve rakiplerine bunu hissettiriyor. 90 dakikadaki tempo. “Yapamazsınız ama oyuna ağırlık vermeniz gerekiyor. Berisha ve Rossi hakkında yorum yapmak için çok erken. Berisha ayaklarının üzerinde biraz ağırlık hissetti, Rossi Pelkas’ın düşük yapmasına benziyor. Pelkas, örneğin Sivasspor’a karşı olsaydı, çok daha farklı olabilirdi.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK