Ufuk Sarıca'dan saat isyanı: 'Aynı anda başlamalı'

Ufuk Sarıca'dan saat isyanı: 'Aynı anda başlamalı'

16
0
PAYLAŞ

Ufuk Sarıca'dan saat isyanı: 'Aynı anda başlamalı'

ING Basketbol Süper Ligi’nde Türk Telekom’a 76-71 mağlup olan Pınar Karşıyaka’nın teknik direktörü Ufuk Sarıca, hatalarını düzeltmeleri gerektiğini söyledi.

ING Basketbol Süper Ligi takımlarından biri Pınar Karşıyakabaş antrenörü Ufuk Sarıcayaptığı açıklamada, türk telekom Özellikle ilk yarıda savunmada çok temassız oynadıklarını ve hücumda maça biraz gergin başladıklarını ifade etti.

Bunun sonucunda beklenmedik bir farkla karşılaştıklarını belirten Sarıca, “İkinci yarıda oyunu döndürdük ve kontrolü ele aldık. Rakibimizi hem savunmayı hem de hücumu güçlendirerek yakaladık. Sonuna kadar pes etmeden savaştık. Ancak Türk Telekom sporcuları maçın en kritik anlarında şutları baskete çevirerek, “Düzeltmemiz gerekiyor. Üzerinde çalışacağız. Çarşamba günü önümüzde bir Şampiyonlar Ligi maçı var, buna odaklanmamız gerekiyor. Bu oyunun oynanıp oynanmayacağı ise soru işareti. Grubumuzdaki diğer maç korona virüs vakaları nedeniyle ertelendi. Kurala göre grupta oynanacak son maçlar aynı anda başlamalıdır. Maçımızın sonucunu bekliyoruz.” söz konusu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK