Kadınlarda derbi heyecanı! Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya

Kadınlarda derbi heyecanı! Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya

27
0
PAYLAŞ

Kadınlarda derbi heyecanı!  Beşiktaş vs Fenerbahçe

Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde bugün Beşiktaş Vodafone ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Vodafone Park’ta oynanacak maç saat 15.00’te başlayacak.

TURKCELL Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde derbi heyecanı yaşanacak. Beşiktaş Vodafone ile Fenerbahçe bugün A Grubu’nda karşı karşıya gelecek. Vodafone Park’ta oynanacak maç saat 15.00’te başlayacak. Mücadeleyi hakem Neslihan Muratdağı yönetecek. Beşiktaş geçen sezonu şampiyon bitirdi. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı, tarihindeki ilk resmi maçını oynayacak. Fenerbahçe gibi Galatasaray da sezon başında kadın futbol takımını kurdu.

BAŞARILAR DİLERİZ

Vodafone Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Kadın erkek eşitliğini her alanda savunmaya devam ederken, kadınların futboldaki varlığını desteklemek ve artırmak istiyoruz. Bu inançla kadınları destekliyoruz. 9 yıldır futbolun içinde ‘Ben varım’ diyen ve takımımıza hem isim hem de isim kazandıran Beşiktaşlı sporcular Göğüs sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz.Fenerbahçe’ye karşı oynayacak Beşiktaş Vodafone Bayan Futbol Takımı’na başarılar diliyoruz. “

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK