Her şey o diyalog sonrası oldu! Pelkas'ın Vitor Pereira'ya ne dediği ortaya...

Her şey o diyalog sonrası oldu! Pelkas'ın Vitor Pereira'ya ne dediği ortaya çıktı

19
0
PAYLAŞ

Her şey o diyalogdan sonra oldu!  Pelkas'ın Vitor Pereira'ya söyledikleri ortaya çıktı

Fanatik

Fenerbahçe’de Dimitris Pelkas’ın neden sakatlandığı ortaya çıktı. Sarı-Lacivert’te geçen sezonun yıldızı olan Dimitris Pelkas, Vitor Pereira ile gözden düştü. Yunan futbolcunun Konyaspor maçının ilk yarısı bitmeden görevden alınmasının ardından Vitor Pereira ile diyaloğun ipleri kopardığı belirtildi.

Fenerbahçe‘itibaren Dimitris Pelkas‘içinde Victor PereiraNeden gözden düştüğü ortaya çıktı. Erol Bulut döneminde takımın en iyi ismi olarak öne çıkan Dimitris Pelkas, bu sezon forma şansı dahi bulmakta zorlanıyor. İşte Yunan futbolcunun tercih edilmemesinin perde arkası…

KONYASPOR UZAKTA HER ŞEY OLDU

30 Ekim’de 2-1 kaybedilen Konyaspor maçında Fenerbahçe, ilk 11 dakikasında 2-0 geriye düştü. İlk yarının tamamlanmasını beklemeden Vitor Pereira, 3 değişiklik yaparak Dimitris Pelkas, Diego Rossi ve Dimitris Pelkas’ı görevden aldı. Nazım Sangare oyundan.

PELKAS’TAN VITOR PEREIRA’YA: AKTRİSLER BU DAKİKA ÇIKAR MI!

Pelkas bu sırada oyundan çıkarken, “Şu anda bir oyuncu kaldırılıyor!” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi. Portekizli teknik adam, oyuncusuna moral verip gerekçelerini anlatsa da Pelkas’ın morali çok bozuldu. Devre arasında 28 yaşındaki oyuncu kulübede bir süre tek başına oturduktan sonra soyunma odasına gitti. Bundan sonra Pelkas sadece 4 maçta zaman bulabildi. Tecrübeli yıldız ilk maçını 9 Aralık 2021’de 1-1 biten Frankfurt mücadelesinde Konya’nın ardından ilk 11’de oynadı ve takımın iddiası yoktu.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK