Hakan Keleş'ten şok itiraf: 'Yönetim faturanın bende olmadığına karar verdi'

Hakan Keleş'ten şok itiraf: 'Yönetim faturanın bende olmadığına karar verdi'

21
0
PAYLAŞ

Hakan Keleş'ten şok itiraf: 'Yönetim faturanın bende olmadığına karar verdi'

AA

Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında Altay’ı 3-1 mağlup eden GZT Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, ligdeki ilk maçlarına devam ettiklerini söyledi.

Giresunspor Koç Hakan Keleş, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında ligdeki ilk çıkışlarını duyurdu. Altay Maça devam ettiklerini belirten Özcan, maça iyi başladıklarını ve ilk yarıdaki futboldan memnun olduğunu söyledi. Keleş, “Bizim de pozisyonlarımız var. Skoru aldık. Son zamanlarda 3-0’dan sonra skoru korumanın da etkisiyle yine biraz baskı altındayız.” söz konusu.

Ligde 22 puan topladıklarını belirten Keleş, kalan 2 haftada iyi sonuçlar almayı hedeflediklerini belirtti.İlk yarıda toplayabildiğimiz kadar puan toplamaya çalışacağız. İkinci yarıda yapacağımız takviyelerle bu ligde kalıcı olmak istiyoruz.‘ dedi.

Flavio ve Zeki Yavru bugün kadroda olmasa da yedek oyuncuların performanslarından memnun olduğunu ifade eden Keleş, iyi bir takım olmaya devam ettiklerine dikkat çekti.

Keleş, kulüp başkanı ve yönetim kurulu ile uyum içinde çalıştıklarını belirtti. dedi ki:

“Sıfırdan inşa edilmiş bir takımız. Zorlukları var ama üstesinden geldik. Yönetim kurulumuz faturanın bende olmadığına karar verdi. Böylece devam ettik. Sonuçta ben şampiyon olduğum bir takıma zarar verme düşüncesine sahip bir insan değilim. İşlerin kötüye gittiğini düşünseydim, kötü gidiyordu ama her zaman oyuna odaklandık. Bir karar verdik ama ne kadar doğru olduğunu görüyoruz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK