Galatasaray'da Marcao ve Kerem barıştı

Galatasaray'da Marcao ve Kerem barıştı

24
0
PAYLAŞ

Marcao, takım arkadaşlarının önünde Kerem'den özür diledi

Galatasaray’da Marcao ve Kerem Aktürkoğlu, arkadaşlarının önünde barıştı.

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

Kerem Aktürkoğlu, Giresunspor-Galatasaray maçında istenmeyen görüntülere neden olan Marcao ile barıştı. İkili, antrenman öncesi takım arkadaşlarının önünde birbirlerine sarılarak barıştı.

Ligde 16 Ağustos’ta Giresunspor ile oynanan deplasman maçında Kerem Aktürkoğlu’na saldıran Marcao, cezanın verilmesinin ardından yaklaşık bir hafta önce affedildi ve milli takımda antrenmanlara başladı. İkili, Milli Takım’da forma giyen Kerem Aktürkoğlu’nun dönüşü sonrası ilk kez bir araya geldi.

Sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim, daha önce sosyal medyadan özür dileyen Marcao ile şiddete maruz kalan genç Kerem’i takım arkadaşlarının önünde bir araya getirdi.

İki oyuncunun barışmasından önce Fatih Terim, “Burada 25-30 erkek var. Hepsinin mizaçları farklı, dilleri farklı, dinleri farklı, kültürleri farklı. Doğal olarak bu kadar çok oyuncuya sahip olmak kolay değil. insanlar,yabancılar bir arada.Fizik Bu kadar çaba sarf eden bir vücut, doğal olarak büyük bir zihinsel yorgunluk, saha içinde ve saha dışında psikolojik baskı yaratıyor ve bazen sonuçlar iyi gitmiyor.Genç diyorum, onlar yaşam için çok genç , bazı istenmeyen yükselişler, bazı sinirli hareketler, bazı kavgalar, hatta bazen kavgalar olabilir.Antrenmanlarda, soyunma odasında, koridorlarda ama bunun bir dozu, tadı, makul tarafı olmalı.Maalesef Marcao ile Marcao arasındaki olay… Kerem sahada yer aldı.Benim odamda Marcao’nun özürü buradaydı, sahada… Üzüntünü defalarca dile getirdi. Kendisinden ve ailesinden özür diledi. Bunu da yapması gerekiyordu” dedi. .

MARCAO: İNANILMAZ PİŞMANLIK

Marcao, takım arkadaşlarının önünde, “Öncelikle hepinizden özür dilerim. Öncelikle Kerem kardeşimden. İnanılmaz pişmanım. Hiç istemediğim bir davranış sergiledim. Öncelikle özür dilerim. Kerem kardeşime, tüm takım arkadaşlarıma, Fatih Hoca’ya, yardımcılarına ve tüm teknik ekibe… Hiç tasvip etmediğim bir hamleydi, olmaması gereken bir hamleydi. Fazla konuşulacak bir şey yok. Yüzde yüz suçluyum. Bu çok açık. O yüzden Kerem kardeşimden bir kez daha herkesin önünde özür dilemek istiyorum” dedi.

Brezilyalı daha sonra Kerem Aktürkoğlu’na sarıldı. Teknik ekip ve oyuncular iki oyuncuyu alkışladı.

Giresunspor-Galatasaray maçında Marcao, takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu’na saldırdı ve kırmızı kart gördü. PFDK, Brezilyalı oyuncuya 8 maç ceza verdi.

Marcao daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İnanılmaz derecede üzgünüm. Yapmamam gereken bir davranış sergiledim. Kerem kardeşimden, tüm takım arkadaşlarımdan ve antrenörümden özür dilerim. Yüzde yüz suçluyum! ” ifadeleri kullandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK