Flaş! Süper Lig ekibinden Şenol Güneş bombası

Flaş! Süper Lig ekibinden Şenol Güneş bombası

39
0
PAYLAŞ

Flaş!  Süper Lig ekibinden Şenol Güneş bombası

Süper Lig’de 2021-2022 sezonuna kabus gibi başlayan Başakşehir, teknik direktör Aykut Kocaman ile ayrılma kararı aldı. Başkan Göksel Gümüşdağ yeni teknik direktör için harekete geçerken, Milli Futbol Takımımızla yollarını ayıran Şenol Güneş ile temasa geçti. İşte detaylar??

AYKUT KOCAMAN’IN BİLETİ İPTAL EDİLDİ

Süper Lig’de 2019-20 sezonunda şampiyon olan ve geçen sezon küme düşmeden kurtulan Başakşehir, 2021-2022 sezonuna kabus gibi bir başlangıç ​​yaptı. 4 hafta sonunda henüz puanları yakalayamayan Turuncu-Lacivertliler, söz konusu periyotta sadece 2 gol atabildi. Yapılan transferlere rağmen Başakşehir beklenen performansı gösteremedi. Aykut KocamanBileti iptal edildi.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ’IN AKLINDAKİ AD SENOL GÜNEŞ

Aykut Kocaman ile ayrılma kararı alan Başakşehir’de Başkan Göksel Gümüşdağyeni öğretmenle ilgili girişimlerine başladı. Gümüşdağ, geçtiğimiz günlerde Milli Futbol Takımımızdan ayrılan teknik direktör. Şenol Güneşİletişime geçti.

“BİR ZAMAN EKİP ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM”

Göksel Gümüşdağ’ın takımı emanet etmek istediği Şenol Güneş, bir süre takım çalıştırmak istemediğini belirterek, başkan Gümüşdağ’ı kibarca reddetti.

AYKUT KOCAMAN BULURSA HAFTA YOLCUSU

Başakşehir, alternatif bir isim olması durumunda Aykut Kocaman ile yollarını ayırmayı planlarken, önümüzdeki hafta Süper Lig’de Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Turuncu-Lacivertliler, gelecek hafta Fenerbahçe’den olumsuz bir sonuç çıkması durumunda deneyimli teknik adamla direkt ilişkisini kesecek. söz konusu maç.

“İSTEDİĞİ TAKTİRDE HAYIR DÜŞÜNMEYİN”

Öte yandan Şenol Güneş’in ayrılmasının ardından milli takım teknik direktör adaylarından biri olarak gösterilen Aykut Kocaman, 2-1 mağlup oldukları Göztepe maçı öncesi kendisine sorulan soruyu yanıtladı.

Aykut Kocaman, ‘Milli takım teknik direktörlüğü ile ilgili bir talebim olmadı ama talep olursa hayır denilemez’ diyen Aykut Kocaman, “Öncelikle genel bir tanım yapmamız gerekiyor. Milli takım denilince, o başka bir seviyedir orası temsil yeridir o yüzden sadece benim için değil ülkemizdeki antrenörler için de tartışma yeri değil. Şahsen ben böyle bir pozisyon için böyle bir talepte bulunmadım, asla yapmayacağım. Ancak talep olursa hayır deyin. Bu, işin hem görevi, hem sorumluluğu, hem de onursal yanıdır. Bu her teknik direktör için böyledir.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK