Fatih Terim oyuncularını tebrik etti

Fatih Terim oyuncularını tebrik etti

51
0
PAYLAŞ

Fatih Terim'den kimse memnun değil

Fanatik

Lazio galibiyetinin ardından soyunma odasında oyuncularıyla çok kısa bir görüşme yapan Fatih Terim, bunları söyledi.

Süper Lig’de 2-0’dan 2-2’ye üst üste iki maçı engelleyemeyen ve aldığı puanlarla moral bozan Galatasaray’da Avrupa Ligi’nde Lazio’nun galibiyeti yüzleri güldürdü. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, maçın ardından soyunma odasında çok kısa bir konuşma yaparak öğrencilerine teşekkür etti.

Fatih Terim, “Hepinizle gurur duyuyorum. Daha iyisini yapacağınızı biliyorum” dedi. Terim’i Lazio galibiyeti kadar sevindiren bir diğer detay ise genç oyuncuların hakim olduğu bir kadro kuran ve istediği oyunu sahada yavaş yavaş görmeye başlayan İtalyan tarafının övgüsü oldu.

HER ŞEYİ İTALYANCA KONUŞUN

Lazio’nun dünyaca ünlü hocası Sarri, 90. dakikanın ardından elleriyle Terim’in önünde diz çökerek hocaya olan saygısını açıkça ortaya koydu. Fatih hoca, bu hareketle ilgili olarak, “Sarri maçın sonunda beni utandırdı” dedi. Basın toplantısında da keyifli anlar yaşandı. Terim, İtalyan gazetecilerin sorularını bizzat Türk basın mensuplarına tercüme etti ve onlarla İtalyanca sohbet etti. Gazetelerin Fatih Terim’e yönelik övgü dolu sözleri tecrübeli teknik adamı sevindiren bir diğer ayrıntı oldu.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK