Emre Kılınç'ın golü sonrası dikkat çeken detay

Emre Kılınç'ın golü sonrası dikkat çeken detay

28
0
PAYLAŞ

Necati Ateş'in gol sonrası Terim'e söyledikleri dikkat çekti

fotoğraf eşleşmesi

Trabzonspor derbisinde ilk yarıdaki futbol, ​​Galatasaray teknik heyeti tarafından oynandı. Florya’daki hücum çabalarının Trabzonspor’a karşı sonuçlanmasının ardından takımın geleceğine dair umutlar arttı. Özellikle Emre Kılınç’ın ilk golünde yardımcı antrenör Necati Ateş, golün ardından Fatih Terim’e dikkat çekti.

Sezon başından bu yana savunmada yaptığı bireysel hataların bedelini ödeyen Galatasaray, ligde ve Avrupa’da oynadığı 10 maçın 9’unda golünü kapatamadı. PSV, St. Johnstone ve Kasımpaşa’nın golleri için çalışan sarı-kırmızılı ekip, bu kez de benzer bir hatayla Trabzonspor’un peşine düştü. Trabzon’da Florya’daki maçın taktiği ilk yarıda yakalanınca teknik heyet tatmin oldu.

“EĞİTİMDE BÜTÜN HAFTA BU HEDEF İÇİN ÇALIŞTIK”

Trabzonspor maçında forvet Halil ve Kerem’in arkasından başlayan hücumda Emre Kılınç, Morutan ve Cicaldau destek verdi.

Yakaladığı toplarla geçiş hücumuna devam eden Galatasaray, tehlikeli kontra ataklar bulurken, skor 2-2 iken, Yusuf’un çizgiden aldığı Halil’in şutu ile galibiyet kurtuldu.

Trabzon’da ilk gol Edgar Ie’nin kaleye geri pasıyla müdahale eden Emre Kılınç ile geldi. Rakibinin arkasına saklanan Emre, Florya’daki çalışmaları sahada uyguladı.

Golün sevincini yaşayan Yardımcı Antrenör Necati Ateş, hocası Fatih Terim’e dönerek sevincini “Hocam golü nasıl attığımızı gördünüz mü? Bütün hafta bunun üzerinde çalıştık” diyerek paylaştı.

(Fotomak)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK