Dortmund'dan Erling Haaland için Real Madrid itirafı

Dortmund'dan Erling Haaland için Real Madrid itirafı

25
0
PAYLAŞ

Dortmund'lu Erling Haaland için Real Madrid'den itiraf: 'Ayrılıyor'

Dortmund CEO’su Hans-Joachim Watzke, “Nereye gitsem herkes Erling Haaland’dan bahsediyor. Tek bildiğim Real Madrid’in onunla çok ilgilendiği. Ayrılabilir ya da kalabilir” dedi.

Dortmund CEO’su Hans-Joachim Watzke, Erling Haaland’ın geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

“REAL MADRID İLGİLENİYOR”

Bild’e konuşan Watzke, “Nereye gitsem herkes Erling Haaland’dan bahsediyor. Tek bildiğim Real Madrid’in onunla çok ilgilendiği. Ayrılabilir veya kalabilir. Birkaç gün önce onunla çok güzel bir sohbetim oldu. teknik direktör Mino Raiola. Ve bu telefon görüşmesi çok arkadaş canlısıydı. Önümüzdeki haftalarda kesinlikle başka bir toplantımız olacak. Odak noktamız Haaland’ın genel gelişimi. Tıpkı Roberto Lewandowski’de olduğu gibi, Erling Şampiyonlar Ligi’ni kazanırsa, ben de isterim. Onunla gurur duyun. Kişisel olarak Bundesliga’dayım. Biraz daha kalmasının onun için iyi olacağını düşünüyorum.” söz konusu.

“İSPANYA’NIN CAPTURMAYALIM”

Alman futbolcu, “İspanya’da Haaland ve Lewandowski’den daha iyi bir oyuncu görmüyorum. Bir şekilde Bundesliga’daki yıldızları tutmayı başarmalıyız.” dedi. açıklama yaptı.

“B. MÜNİH’İ DURDURAMAZIZ”

Bayern Münih’in 9 puanlık yükselişiyle ilgili konuşan Watzke, “Bayern Münih 9 puan önde olabilir ama onları şampiyonluk için henüz tebrik etmeyeceğim. Ama bu 9 puanlık farkın ne anlama geldiğini biliyorum. Bayern’i durduramıyoruz. Şu anda Münih. O seviyeye gelirsek rekabetçi olacağımızı düşünüyorum ama sonra yine alacaklılarla görüşmem gerekecek.” ifadeleri kullandı.

“JURGEN KLOPP ARTIK GERİ DÖNMEYECEK”

Jürgen Klopp’un Dortmund’a döneceği iddiaları hakkında da konuşan Watzke, “İstediği zaman dönebilir. Ama bir koç olarak değil, bu çok açık. Dortmund ailesine dönmek istiyorsa kapılar ardına kadar açık. Ama ben katılmıyorum. Sonsuza kadar koç olarak kalmak istediğini düşünmüyorum.” “Antrenörlük kariyerim bitti, kulüpte oynamak istiyorum” derse ona uygun bir iş buluruz. Ama şimdilik bu pek güçlü bir ihtimal gibi görünmüyor.” söz konusu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK