'Çomaklama şu takımı, Babel ile olmaz bu iş'

'Çomaklama şu takımı, Babel ile olmaz bu iş'

31
0
PAYLAŞ

Erman Toroğlu, Fatih Terim'e yüklendi: Korkutun;  o takımı sallamayın!  Babel'de bu mümkün değil.

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim’i Trabzonspor ile Galatasaray’ın 2-2 berabere kaldığı dev maçın ardından eleştirdi.

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

ünlü yorumcu A Spor ekranlarında 2-2 biten Trabzonspor-Galatasaray maçını Erman Toroğlu oynadı. “Takım oyunu” programda değerlendirilir.

Fatih Terim’in yaptığı değişiklikleri eleştiren Erman Toroğlu, Fatih hoca 2-1 öndesin, takımın genç, korktu, ‘bunu ben yapayım’ dedi. Galatasaray’ı bırakın, o takımı tekmelemeyin. O da korkuyordu, Babel ile bu yapılamaz. Galatasaray, Trabzon’un ilk yarısında sigara içti, çok çabuk geldiler, çok çabuk açtılar, Trabzon’un arkası toparlanamadı.” dedim.

Aslan Fırtına’yı yakaladı: 2-2

Toroğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar

– “Bu maç teknik direktörlerin maçı dedik. Ömür ve İsmail Köybaşı doğru bir kararla kementlendi. Daha yeni oynamaya başladınız, 40 metre dripling yapmaya çalışıyorsunuz.”

– “Arkadaşlarınız sprint atmak istiyor, size yer açıp pas almak, futbolcu gibi davranıyorsunuz, kaybediyorsunuz, sonra defans oyuncusunun 2. küstahlığını yapıyorsunuz, kaleciye bakmadan pas veriyorsunuz, gol yiyorlar. Büyük takımların çoğu böyle davranmamalı. Abdullah ikisini de 2 dakikada aldı. Doğru yaptı.”

Fatih Terim’den “Kaldırdım çünkü…” Morutan yanıtı

– “Maç bittiğinde iki takımın teknik direktörlerine sorarsanız Abdullah Avcı fena değildi diyecek, Fatih Terim elimizdeki kuşu kaçırdık, görüntü bu. Fatih Terim’e korkak mı desem, olur mu? Ben ürkek diyorum 2-1 öndesin Trabzonspor girsin Trabzonspor 75’ten sonra yürüyemiyor takımın genç Kaybedersen onlarla kaybedersin kazanırsan onlarla kazanır bence orada bir hata.”

Abdulkadir Ömür’ün Abdullah Avcı’dan açıklaması

“MORUTAN’IN ÇIK MASI HATA”

– “Fatih Terim’in Babel’i alması hata, Morutan’ı alması hata, hata. Sen 2-1 öndesin dostum, takımın ne olursa olsun koşuyor, Trabzon’u mahvettiler.”

– “Galatasaray’da Feghouli yok, bence takımın beyni o. O olmayınca Morutan seni yönetecek, sende o tip bir oyuncu yok. Morutan verir, alır. Başka çaren yok, sen. Babel’i bir yere kadar kullanmaya çalıştı. Morutan şansını iyi kullanıyor. Galatasaray’da ikinci bir adam varsa, Morutan onu oyundan çıkarmakla hata yaptı.”

“Düzgün oyna” tepkisi beni ağlattı

– “Bugün Trabzonspor’da Berat Özdemir iyiydi, oldukça iyiydi. Gitti, kapattı, koştu.”

– “Yıllarca hep yerli antrenörler dedik, bir şey görüyorum, yerli antrenörler birer birer yabancılar tarafından değiştirilecek. Birbirini yemekten, hiçbir şey eklemeden… Avrupa’ya gitmek isteyen yerli yok. sırf öyle dedi diye birbirinin arkasından ona mektup. geldiler.”

Rıdvan Dilmen’den Nelsson sözleri: Açıkçası pek beğenmedim

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK