Bruno Pinheiro Fenerbahçe derbisinde Kadıköy'de

Bruno Pinheiro Fenerbahçe derbisinde Kadıköy'de

15
0
PAYLAŞ

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bruno Pinheiro, Fenerbahçe derbisinde Kadıköy'de.

AKŞAM
Şafak GÖZMEN

Beşiktaş ile 1,5 yıllık sözleşme imzalamak için bugün İstanbul’a gelmesi beklenen Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro, yardımcılarıyla birlikte toplam 600 bin euro alacak. Derbiyi tribünlerden takip edecek.

Sergen YalçınBeşiktaş’ın istifasının ardından hocanın belirsizliği sona erer. Kara Kartal Başkanı Ahmet Nur Çebionayı ile bu konuda yetkili müdür Ceyhun Kazancı, Bruno Pinheiro Kendisiyle 1.5 yıl anlaştık. Portekizli teknik adamın İstanbul’a gelme planı Estoril Kulübünün kalması konusundaki ısrarı nedeniyle ertelendi. Ancak Portekizli genç teknik adam Estoril’in 5 yıllık sözleşme uzatma teklifine rağmen, BeşiktaşTekrar kullanacağını belirtti.

ÖĞRETMENİ GÖRECEK

Dün akşam Estoril ile veda maçına çıkan Bruno Pinheiro’nun bugün veya yarın İstanbul’a gelerek derbi maçını tribünlerden izlemesi bekleniyor. Beşiktaş’ın daha önce oynadığı tüm maçları takip eden Portekizli genç teknik adam Bruno Pinheiro, derbi kadrosuna müdahale etmeyecek, takımı hazırlayacak. Önder KaraveliAyrıca görüş talepleri olursa, izlenimlerini ve tavsiyelerini kendisi ile paylaşacağı öğrenildi.

AYNI PARAYI KAZANACAĞIZ

Takımınız bu sezon Şampiyonlar LigiTürkiye’deki hedeflerinden uzak olması ve gelirleri bu oranda olumsuz etkilenmesi nedeniyle yorgana göre ayak uzatma konusunda titiz davranan Beşiktaş yönetimi, Portekizli genç teknik adam Bruno Pinheiro ve koçunun alacağı yıllık ücret de dahil olmak üzere gelirlerini olumsuz etkiliyor. asistanlar. 600 euro Karşılığında bir anlaşma imzalayacağı da öğrenildi. Estoril’den aynı parayı kazanan Portekizli teknik direktörün kariyerinde sıçrama yapmak istediği için aynı ücrete Beşiktaş’ı tercih ettiği de aktarıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK