Beşiktaş'ın yeni hocası İstanbul'a geliyor! Yönetici müjdeyi verdi

Beşiktaş'ın yeni hocası İstanbul'a geliyor! Yönetici müjdeyi verdi

14
0
PAYLAŞ

Beşiktaş'ın yeni hocası İstanbul'a geliyor!  Müdür müjdeyi verdi

Beşiktaş, Bruno Pinheiro’yu aldı. Sergen Yalçın ile yollarını ayıran ve takımı geçici olarak Önder Karaveli’ye emanet eden Beşiktaş, hocası ile görüşüyor. İkinci cumhurbaşkanı Adnan Dalgakıran, Bruno Pinheiro’nun yakında İstanbul’a geleceğini duyurdu.

Beşiktaş‘ta Bruno Pinheiro sezon resmen başlıyor. Beşiktaş Başkan Yardımcısı Adnan Dalkırandedi Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro’nun yakında İstanbul’a geleceğini duyurdu.

Sergen Yalçın ayrılık yolları ve Kayserispor maç için genç antrenör Önder Karaveli Beşiktaş ile çıktı Fenerbahçe Önder Hoca ile derbiye gitmeye karar verdi. Teknik direktör arayışına devam eden Siyah Beyazlılar, Portekizli teknik adam Bruno Pinheiro’yu seçti ve Pinheiro ile prensipte anlaştık.

BRUNO PINHEIRO KİMDİR?

Geçen sezon EstorilPortekiz’i 1. Lig’e taşıyan Bruno Pinheiro, teknik direktörlük kariyerine 2006 yılında başladı. Benficaaltyapısında başlamıştır. Daha sonra 2009-12 arasında BelenensesU17 takımını 2012-13’te ve U19 takımını 2012-13’te çalıştırdı.

Portekiz’den ayrılıp kısa bir süre akademide çalışmak ÇamKatar U19 ve U20 milli takımlarını 1 yıl çalıştırdı. 2019’da Eupen‘de yardımcı antrenör olarak çalıştıktan sonra 2020 yılında Estoril’in başına geçti.

Hücum futbolunu benimseyen 45 yaşındaki teknik adam, sahada genellikle 4-3-3 dizilişini tercih ediyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK