Avcı'dan Abdülkadir Ömür'e motivasyon

Avcı'dan Abdülkadir Ömür'e motivasyon

29
0
PAYLAŞ

Abdülkadir Ömür'ün iyileşmesi için yoğun çaba sarf ediliyor

Milliyet

Trabzonspor Teknik Direktörü, oyundan çıkarken tepki çeken oyuncusuyla ilgilenerek bu günlerin geçici olduğunu ancak güzel günleri beklediğini ifade etti.

Galatasaray maçının ilk yarısında oyundan alınan Abdülkadir Ömür, bazı taraftarların bordo-mavi rengiyle tepki göstererek Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’yı çileden çıkardı. Maçtan sonra oyuncusuyla konuşan Avcı, kendisine fazla bağlanmamasını istedi. Ömür’ün psikolojik durumunu düzeltmek için elinden geleni yapan tecrübeli teknik adam, bu günlerin geçici olduğunu ve yarın çıkaracağı güzel oyunla taraftarlarla yeniden barışacağını ifade etti. Abdülkadir’e olan inancını da ortaya koyan bordo-mavili takımın teknik patronu, kendisini güzel günlerin beklediğini vurguladı.

‘Değerli bir oyuncu’

Maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında öğrencisiyle ilgilenen Avcı, “Yaşadıkları kolay değil. Performansında inişler çıkışlar olabilir. Şehir, sen, biz bu yetenekliyle ilgileneceğiz. Daha sonra gelip yarın maçı kazanacak. Değerli, yetenekli oyuncumuz, onu korumamız gerekiyor. “Onu destekleyeceğiz, daha çok çalışacak. O değerli bir oyuncu. Böyle bir oyuncuyu kaybetmek kolay olmamalı” dedi.

(Milliyet)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK