Alex Teixeira'dan transfer itirafı

Alex Teixeira'dan transfer itirafı

24
0
PAYLAŞ

Alex Teixeira: 'Daha iyi teklifler vardı ama beni ikna etti'

Beşiktaş’ın yıldız transferi Alex Teixeira, siyah beyazlı takıma transfer süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

250px;width:300px;margin:0 auto;”>

Beşiktaş’ın yıldız transferi Alex Teixeira, ASpor ekranlarında sorulan soruları yanıtladı.

Beşiktaş’a transfer sürecini anlatan Alex, “Ekonomik açıdan çok daha iyi teklifler vardı ama Josef de Souza beni ikna etti. İleride iyi bir teknik direktör olabilir.”

Liverpool’a neden transfer edemediği konusunda ilk kez konuşan Alex Teixeira, “Hikayenin gerçek yüzünü kimse bilmiyor. Çin’i ve parayı Premier Lig’e tercih etmişim gibi! İşte böyle gösterildi. Premier Lig. dünyanın en iyisi.Liverpool ve Shakhtar anlaşamadı.Shakhtar sayıyı artırmaya devam etti.Hayal kırıklığına uğradım.Son gün Çin’den inanılmaz bir teklif aldım.Ailem ve geleceğim için kabul ettim. Para için Premier Lig’e gitmekten vazgeçmedim çünkü benim hayalimdi. Bunu ilk kez burada söylüyorum. Çünkü kendi başıma yaşamak istiyorum. Çok seviyorum. Bunu sadece yakın arkadaşlarım biliyordu. ” dedi.

Malatyaspor maçında oynayacak pozisyonda olduğunu da ifade eden Alex Teixeira, “Hafta sonu Yeni Malatyaspor ile oynayacağımız maça hazırım. Ancak son kararı Sergen Hoca verecek. Brezilya’da antrenman yapıyorum ama maç temposu farklı. İlk iki maçta kapasitemin zirvesine ulaşacağımı düşünüyorum. Bu ışığı verdim.” ifadeleri kullandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK