'Ajax Beşiktaş'ı da 9-0 yener'

'Ajax Beşiktaş'ı da 9-0 yener'

34
0
PAYLAŞ

Altay: Ajax'ta forma giyen Leandro Kappel, Beşiktaş'ı da 9-0 yenecek

Ajax altyapısında yetişen ve şu anda Altay formasını giyen Leandro Kappel, Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak Ajax-Beşiktaş maçı hakkında yorum yaptı. Ajax’ın maçı kazanacağını iddia eden Leandro Kappel, 9-0 Cambuur gibi bir maç olacağını söyledi.

Altay forması giyen Leandro Kappel, Şampiyonlar Ligi’nde yarın oynanacak Ajax-Beşiktaş maçı hakkında yorum yaptı. İçinde yetiştiği Ajax’ın maçı kazanacağını belirten Leandro Kappel, “Bence 9-0 Cambuur maçı gibi olacak” dedi.

İşte Leandro Kappel’in yorumları:

“BEŞİKTAŞ’A YÜZDE SIFIR ŞANS VERİYORUM”

“Beşiktaş, Cuma günü bize karşı oynadığı takımla Amsterdam’a gelemez. Ajax maçı kazanır, Beşiktaş’a yüzde 0 şans veriyorum. Ajax, Cambur’u 9-0 yendi. Yine böyle bir maç olacağını düşünüyorum. Skor ortaya çıkıyor.

“BEŞİKTAŞ ZAYIF DEĞİL AMA BİR ÇOK ENGELİ VAR”

Beşiktaş zayıf bir takım değil ama çok sakatlıkları var. 13 oyuncunun sorunları vardı. Çok şey kaçırdıysan yapacak bir şey yok. Yeni gelenler de tam olarak hazırlıklı değiller ve sakat kalıyorlar. Miralem Pjanic’in sakatlığı sürüyor. maçı kesinlikle izleyeceğim

“AJAX İÇİN KOLAY KAZANÇ OLACAK”

Ajax kendi futbolunu oynamalı. Beşiktaş’ın Ajax karşısında pek şansı yok. Ajax onlar için çok iyi. Beşiktaş’ın defansları çok yavaş. Ajax, oradan hızlı saldırılarla tehlikeler yaratabilir. Ön tarafta özel bir durumları olduğunu söyleyemem. Ajax için kolay bir üç puan olacak.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK