Zuhal Topal hakkında bilmeniz gereken 5 bilgi

Zuhal Topal hakkında bilmeniz gereken 5 bilgi

24
0
PAYLAŞ

Zuhal Topal hakkında bilmeniz gereken 5 gerçek

Oyunculuğunun yanı sıra gündüz kuşağına yönelik programlarıyla da tanınan Zuhal Topal, geçtiğimiz günlerde TV8 kanalı için Acun Ilıcalı ile yaptığı sözleşmeyle gündeme geldi. Ama Topal’ı sunduğu yemek programı öncesi yaptığı çalışmalardan tanıyoruz. Peki Zuhal Topal’ı ilk olarak hangi projede tanıyıp sevdik? Bu konuda bilmeniz gerekenler nelerdir? Haberimizde derledik.

Okul yıllarından beri ekranda; Sihirli Anne, Selena, Geniş Aile, Avrupa Avrupa gibi ekranın unutulmaz birçok eserinde rol alan Zuhal Topal, oyunculuk kariyerinin yanı sıra annelerin de favori ekran yüzü oldu. Sağlık, kadın, evlilik ve yarışma gibi pek çok tarzda programlar sunan Topal, son yıllarda kendi ismiyle ekrana gelen yemek yarışması programı ile ekranlarda yerini aldı.

TV8 ekranlarında programına başlayacak olan Topal, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Peki ünlü ismi sadece bu eserlerden mi biliyoruz? Gündüz kuşağının sevilen ismi Zuhal Topal hakkında bilmeniz gereken 5 bilgiyi haberimizde derledik.

1- Tiyatro bölümünü birincilikle kazandı ve aynı yıllarda iç mimarlık bölümünü kazandı ama oyunculuğu tercih etti.

2 – İlk önemli rolü öğrencilik yıllarında geldi. Sevda Kondu dizisinde Erdal Özyağcılar’ın kızını canlandırmıştır.

3- Tiyatroya çocuk oyuncularla başladı. Bu yıllarda sahne arkadaşı da kendisi gibi konservatuar öğrencisi olan Okan Yalabık’tır.

4 – Seyirci tarafından ilk benimsenmesi Film Gibi programı ile gerçekleşti. Sinan Çetin’in sunduğu programda Hostes Zuhal’ı canlandıran Topal, barışmak isteyen ailelerin kapılarını çalarak onları programa davet etti.

5 – En yakın arkadaşları gazeteci Müge Anlı ve sunucu Zahide Yetiş… Topal, aileleri de dahil olmak üzere her ikisiyle de iletişim halindedir.


  • zuhal topal
  • Zuhal Topal ne zaman başlayacak?
  • zuhal topal instagram
  • film gibi zuhal topal
  • dergi
  • zuhal topal acun ılıcalı
  • zuhal topal yiyoruz
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK