Ünlü rockçı Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde konser verdi

Ünlü rockçı Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde konser verdi

28
0
PAYLAŞ

Ünlü rockçı Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde konser verdi

Rock müziğin sevilen isimlerinden Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde sevenleriyle buluştu. Ünlü isim sahnede dakikalarca alkışlandı.

“>

Türk rock müziğinin güçlü ismi Kıraç, dün akşam Kuruçeşme Açık Hava Konserleri’nde sevenleriyle buluştu.

“Talihim Yok Bahtım Kara” şarkısıyla sahne alan Kıraç, hayranları tarafından dakikalarca alkışlandı. Türk Rock Müziği’nin başarılı ismi duygularını, “Uzun zamandır böyle bir konser yapmamıştık. Kuruçeşme’yi özledik. Boğaz’ın dibinde çok güzel bir atmosfer. çok güzel seyirci.”

KIRAÇ’TAN BÜYÜK USTA CEM KARACA’YA ÖVGÜ…

Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde dinleyicileriyle aynı atmosferi paylaşmaktan mutluluk duyan Kıraç, ‘Türk Rock Müziği yapması ve söylemesi en zor türdür. Hem şarkı hem de tiyatro içerir. Bunu yapsaydı Cem Karaca yapardı; o zaten yaptı. Karaca’nın “Tamirci Çırağı” şarkısını seslendirerek, “Ter içinde şarkı söylemek bizim görevimizdir” dedi.

Kendine has yorumu ve sahne üslubuyla hayranlarına muhteşem bir rock müzik ziyafeti sunan Kıraç, konserinde “Endamin Yeter”, “Kan ve Gül” ve “Yıllar Sonra” gibi hit şarkılar seslendirdi.

KIRAÇ’A YOĞUN İLGİ

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Türk Rock Müziği’nin başarılı ismi Kıraç, elektro gitar performanslarıyla sevenlerinin beğenisini kazandı. Şarkılarıyla yüzlerce dinleyicinin sesini bir araya getiren Kıraç, zaman zaman hayranlarına da mikrofonu uzattı.

Kuruçeşme sahnesinden alkışlarla ayrılan Kıraç, hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle yankılanan tezahüratlara sessiz kalmadı. Ünlü sanatçı yeniden sahneye çıkarak repertuarının en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirdi.

“>


;”>

  • kısır
  • kurak Kuruçeşme
  • Kuruçeşme konserleri
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK