Trafik kazasında ölümden dönen Gülçin Ergül taburcu oldu! ‘Psikolojisi yıkılmış halde’…

Trafik kazasında ölümden dönen Gülçin Ergül taburcu oldu! ‘Psikolojisi yıkılmış halde’…

28
0
PAYLAŞ

Trafik kazasında hayatını kaybeden Gülçin Ergül taburcu edildi!  'Psikolojik olarak çökmüş'

Bir trafik kazasında hayatını kaybeden ve aynı kazada sevgilisini kaybeden Hepsi Grubu’nun solisti Gülçin Ergül, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Konuşacak halde olmayan Ergül için anne ve babası açıklama yaptı.

Balıkesir’de trafik kazasında yaralanarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne kaldırılan ve aynı kazada sevgilisini kaybeden Hepsi Grubu’nun eski solisti Gülçin Ergül, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

Hastaneden tekerlekli sandalyeyle çıkan Ergül’ün sol parmaklarını kırdığı ve sargılı olduğu görüldü. Hastaneden ayrıldıktan sonra açıklama yapmayan Ergül’ün ailesiyle birlikte İzmir’e gideceği öğrenildi. Ergül arabaya bindi ve yola çıktı.

Ergül’ün annesi, kızının psikolojisinin alt üst olduğunu söyledi. Anne Ergül: “Parmaklarında ufak kırıklar var. Bu arada tabii ki hala kontrol altında, iç kanama olur korkusuyla. Psikolojik olarak da çok sıkıntılı. Konuşması çok zor. Teşekkür ederiz. tüm sevdiklerimiz herkese başsağlığı dilerim çok zor bir dönem.

Doktorumuz izin verirse tedavinin devamı için bugün İstanbul’a gitmemiz gerekiyor. Orada devam edeceğiz. Zaman zaman bilgi vereceğiz. Kaza, İstanbul’da bir programa gitmek için yola çıktıklarında meydana geldi. Tabii ki nasıl oldu bilmiyorum” dedi.


  • Gülçin Ergül
  • Gülçin Ergül’ün Son Durumu
  • Gülçin Ergül’ün sevgilisi
  • Gülçin Ergül Kaza
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK