Şarkıcı Simge Sağın üniversiteden mezun oldu

Şarkıcı Simge Sağın üniversiteden mezun oldu

35
0
PAYLAŞ

Şarkıcı Simge Sağın üniversite mezunu

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, 40 yaşında üniversiteden mezun oldu. Mezuniyet töreninde Hakkı, ‘Kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum.’ sözleriyle tanımlamıştır.

“>

Pop müziğin sevilen isimlerinden Simge Sağın, İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi Bölümü’nden 40 yaşında mezun oldu. Duygularını ifade ederek, “Kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Artık diplomam ve konservatuar mezunuyum. Sağın, duygularını sosyal medyada şu sözlerle paylaştı:

“Bu fotoğraf benim için çok değerli. Size özellikle genç kızlara çok önemli bir mesajım var! Okuyun, çalışın, kendi ayaklarınız üzerinde durmayı öğrenin! O zaman kimseye boyun eğmek zorunda kalmazsınız. Aradan 15 yıl geçmiş. Okuldan ayrıldım… Çok değerli bir şey oldu…

Ama burada en büyük teşekkür hocam Emel Şenocak’a ve tabii ki tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma… Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi’ne de teşekkür edemem… Nasıl? iyi ki beni misafir ettin Seni çok seviyorum! Hepinize harika bir gelecek ve hayat diliyorum.”

“>


;”>

  • simge sağ
  • simge sağ okul
  • simge sağ instagram
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK