Hadise, uzaklaştırma kararı aldırdığı saplantılı hayranını kendini gözetlerken yakaladı

Hadise, uzaklaştırma kararı aldırdığı saplantılı hayranını kendini gözetlerken yakaladı

25
0
PAYLAŞ

Hadise, uzaklaştırdığı takıntılı hayranını kendisini gözetlerken yakaladı.

Ünlü şarkıcı Hadise, kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle uzaklaştırmaya karar verdiği Tarık D. ile yeniden sorun yaşadı. Hadise, kendisini casusluk yapan kişiyle barışma teklifini reddedince, zanlı hakkında üç aydan bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

“>

Takıntılı hayranı Tarık D. ile başı dertte olan Hadise, yeni bir olayla karşı karşıya kaldı. Hadise’nin sitesine sık sık gelip onu rahatsız ettiği için uzaklaştırma kararı verilen Tarık D., şimdi de şarkıcıyı casusluk yaparken yakalandı.

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre; Hadise’yi defalarca yaşadığı siteye gelerek rahatsız ettiği için uzaklaştırma kararı verilen Tarık D., bu kez şarkıcıyı casusluk yaparken yakalandı. Hadise uzlaşmayı reddedince zanlı hakkında bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Ocak ayında Hadise’nin yaşadığı siteye gelen Tarık D., güvenlik görevlilerine sanatçıyı sordu. İstediği cevabı alamayan genç, gecenin ilerleyen saatlerinde siteye geri döndü.

Güvenlik görevlileri durumu Hadise’ye bildirdi ancak sanatçı olayla ilgilenmedi. Tarık D. ertesi gün tekrar sitenin önüne gelip arabasıyla kapıyı gözetlemeye başlayınca, durumun ciddiyetini anlayan şarkıcı, şahıstan şikayetçi oldu. Bu arada İstanbul Aile Mahkemesi, Tarık D.’nin Hadise’ye bir ay boyunca yaklaşmamasına karar verdi. Başsavcılık soruşturmasını tamamladı. Hadise, kendisini casusluk yapan kişiyle barışma teklifini reddedince, zanlı hakkında üç aydan bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

“>


;”>

  • Etkinlik
  • dergi
  • Soruşturma
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK