Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’ya açtığı nafaka davasına 1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın...

Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu’ya açtığı nafaka davasına 1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın tanıklık etti

20
0
PAYLAŞ

1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın, Cem Yılmaz'ın Ahu Yağtu'ya açtığı nafaka davasına tanıklık etti.

Miss Turkey 1996 Komedyen Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’ya nafaka indirimi için açtığı davada Pınar Özçapkın tanık olarak dinlendi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu’ya nafaka indirimi için dava açtı. Davanın duruşmasında Miss Turkey 1996 Pınar Özçapkın tanık olarak dinlendi.

İstanbul 11. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmaya davacı Cem Yılmaz ve sanık Ahu Yağtu katılmadı. Taraflar avukatları tarafından temsil edildi. Gizli duruşmaya basın mensupları alınmadı. Duruşmada, Miss Turkey 1996 Pınar Özçapkın ve çocuğun şoförü Ali Elbasan Ahu Yağtu tanık olarak dinlendi.

Mahkeme, davacı avukatlarının tapu sicilinden alınan vergi kayıtları ve tanık ifadelerine karşı beyanda bulunmaları için duruşmayı erteledi.

Türk lirası nafaka ödemek istedi

Cem Yılmaz, 9 yaşındaki oğlu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka öderken, Ahu Yağtu’ya 500 bin dolar tazminat ödedi. Oğlu için 8 yıllığına 10 bin dolar ödeyen Yılmaz, nafakanın düşürülmesi için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

Eski eşi Ahu Yağtu’ya dava açan Cem Yılmaz, nafakayı dolar değil Türk lirası olarak ödemek istedi. Cem Yılmaz, 10 bin dolarlık nafakanın 40 bin lira olmasını istemişti.


  • Cem Yılmaz
  • ahu yağmur yağdı
  • pinar bencil
  • Kemal Yılmaz
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK