Arif Güloğlu’na ÇGH 2 yıldızlarından doğum günü sürprizi

Arif Güloğlu’na ÇGH 2 yıldızlarından doğum günü sürprizi

41
0
PAYLAŞ

Çok Güzel Hareketler 2’nin kadrosunda yer alan Arif Güloğlu, kendisine lenf kanseri teşhisi konulduktan sonra tedavi sürecine başladı. Genç oyuncunun durumu iyiye giderken, doğum günü için takım arkadaşlarından sürpriz bir video geldi. Güloğlu o anları, “Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım. Başladığım ve asla bitiremeyeceğim en güzel skeçsiniz. Ayrıca hayatımda gördüğüm en iyi koro çalışması. Hepinizi seviyorum. , takım.”

Kanal D’nin sevilen programlarından Çok Güzel Hareketler 2’nin kadrosunda yer alan Arif Güloğlu, geçtiğimiz aylarda lenf kanserine yakalandığını açıklamıştı. Oyunculuğa ara veren genç oyuncu kemoterapi tedavisine başladı.

Sağlık durumu iyi olan ve tedavisi bittikten sonra takıma dönmesi beklenen Arif Güloğlu’nun doğum günü için Çok Güzel Hareketler 2’deki arkadaşlarından bir jest geldi.

Takım arkadaşlarının kendisi için çektiği doğum günü videosunu paylaşan Güloğlu, “Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım. Sen benim başladığım ve asla bitiremeyeceğim en güzel skeçsin. Ayrıca gördüğüm en iyi koro çalışması. . Hepinizi seviyorum takım”.


  • arif güloğlu
  • çok güzel hareketler 2
  • dergi
  • doğum günü
  • sosyal medya
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK