‘Osman Bey’ efsanesi geliyor… Yeni sezon heyecanlandırdı

‘Osman Bey’ efsanesi geliyor… Yeni sezon heyecanlandırdı

88
0
PAYLAŞ

??Osman Bey' efsanesi geliyor??  Yeni sezon heyecanlı

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı ATV’nin sevilen yapımlarından Kuruluş Osman dizisinin üçüncü sezon ilk fragmanı ekrana geldi. Fragmana su altında çekilen sahneler hakim oldu.

Yeni hikayesi ve güçlü kadrosuyla üçüncü sezonunda bomba gibi girmeye hazırlanan ATV’nin rekorlar kıran dizisi ‘Kuruluş Osman’ın üçüncü sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı.

İmalat ve projelendirme Mehmet Bozdağ’a aittir; Ahmet Yılmaz’ın yönettiği ve Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in başrolde olduğu dizi, ilk tanıtımıyla yeni sezonda çok farklı bir ‘Organizasyon Osman’ın ekrana geleceği mesajını verdi.

Fragmanı İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tanıtımda bu sezon hikayenin önemli bir parçası olacak Turgut Bey karakterinin yanı sıra İnegöl Tekfuru Nikola’nın Osman’a karşı birlik çağrısı yaptığı bölgenin güçlü tekfurlarından Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses de yer aldı. Edge bölgesinde dengeleri değiştirecek olan Bey, Bilecik Tekfur Rogatus Laskaris ve Katalan savaşçılar.

EYLEMİN SU ALTINDA TAŞINMASI

Tanıtımın en çok konuşulan sahnelerinden biri de su altında çekilen nefes kesen aksiyon sahnesi oldu. Osman Bey’in Bizans askerleriyle su altında savaştığı sahne dizinin takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Yakında ATV ekranlarında başlayacak olan üçüncü sezonu için geri sayım sürerken, ‘Organizasyon Osman’ çarpıcı hikayesi, ekrana gelecek yeni oyuncuları ve sürpriz karakterlerle tüm anıları alt üst etmeye hazırlanıyor. göz kamaştırıcı yeni dekorasyonlar.


  • kuruluş osman
  • kuruluş osman fragman
  • dergi
  • burak özçivit
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK