Yüz yüze eğitim İstanbul trafiğini vurdu

Yüz yüze eğitim İstanbul trafiğini vurdu

28
0
PAYLAŞ

Yüz yüze eğitim İstanbul trafiğini vurdu

Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte İstanbul’da trafik yoğunluğu arttı. Trafik yoğunluk haritasına göre 09.50 itibariyle şehirdeki yoğunluk yüzde 50’ye ulaştı.

“>

İstanbul’da yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte trafik yoğunluğu arttı.

AA’da yer alan habere göre; Sabah saatlerinden itibaren okula ve işe gitmek isteyen vatandaşlar toplu taşıma ile trafikte yoğunluk yarattı. Trafikte çok sayıda servis aracı olduğu gözlemlenirken, bazı metrobüs durakları ile aktarma merkezi olan tramvay ve metro duraklarının da kalabalık olduğu görülüyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Edirne istikameti ve bağlantı yollarında araçlar yavaş hareket ederken, TEM Otoyolu’nun Anadolu Yakası’nda Edirne istikametinde Sancaktepe-Ataşehir arasında trafiğin arttığı, Anadolu Yakası’nda ise trafiğin arttığı görüldü. Ataşehir lokasyonu Ankara istikametinde.

Yine D-100 Karayolu üzerinde Kartal-Kartal arasında, Kartal ve Maltepe’den Kadıköy istikametinde ve Ankara istikametinde trafik yoğunlaştı.

Avrupa yakasında D-100 Karayolu Avcılar, Küçükçekmece, Edirnekapı, Halıcıoğlu Köprüsü ve Okmeydanı lokasyonlarında yoğunluk arttı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Yoğunluk Haritası’na göre şehirdeki yoğunluk 09.50 itibariyle yüzde 49 olarak kaydedildi.

Bu sırada Cevizlibağ üst geçidindeki köpekler yolcuların ilgi odağı oldu. Bazı yolcular köpekleri severken, bazıları da yemek verdi.

“>


;”>

  • istanbul trafik haritası
  • istanbul trafik durumu son dakika
  • yüz yüze eğitim
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK