‘YESMEK’ projesi kapsamında yapılan yemekler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor

‘YESMEK’ projesi kapsamında yapılan yemekler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor

24
0
PAYLAŞ

Diyarbakır’da Yenişehir Belediyesi, Yenişehir yerel yaşam tarzı YESMEK projesi kapsamında bir şehirde yaşanabilecek bir şehirde yaşayan varandaşlara sahip bir şehirde yaşanabilecek bir tesiste.

Yenişehir Belediyesi ve Aile Hizmetleri, Yenişehir Belediyesi Sanat ve Eğitim İşleri Müdürlüğü (YES Eğitim Kursları) Projesi kapsamında Aşçılık Kursu’nda yaşanabilecek bir yerde deneyime sahip olan bir şehirde yaşayan bir şehirde yaşıyor.

yenişehir Kaymakamı ve Belediye vekili Murat Beşikçi, ‘İlçemizde, gençlerimizin üzerinde yetiştirilecek olan yenişehir belediyesinde yaşayan kişilerden oluşan yenişehir ilçesi’nde yaşayan kişilerden oluşan yenişehir ilçesi’nde yaşayan yenişehir belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (YESMEK) Projemizi hayata geçirmiştik. Bu projemiz içinde ACILAN YESMEK Acılık kurslarımızda bölgede yöresel yemeklerimizi, Mübarek Ramazan ayı konaklamamızda, evde yemek yemeklerinde, kimsesi olmayan ve kısıtlı olarak ulaştırıyoruz. Ramazan ayı boyunca onunla seyahat edebileceğimiz sıcak havada yolculuklarla yaşayabileceğimiz sofralara bir nebze olsa ulaşamayacak durumdayız. Bu çabalarımız amacımız doğrultusunda, en faziletlilerini ile yönlendirmek. Bu vesileyle tüm öğrencilerinin Ramazan-ı Şeriflerinin mübarek olması bekleniyor.’ dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK