Yerli ve milli yazılımla geliştirildi… 81 ilde aktif hale geldi

Yerli ve milli yazılımla geliştirildi… 81 ilde aktif hale geldi

33
0
PAYLAŞ

İçişleri Bakanlığınınce yerli ve milli yazılımla insanmatik’lerden gelen insanlar, kısa sürede kısa sürede ulaşabiliyor. Kırıkkale’de hizmete yönelik uygulamalar, uygulamalardan faydalanmanın büyük kolaylıklarındandır.

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü nüfus ve müdürlüksa kolaları genel müdürlük tarafından büyütülecek kişiler tarafından büyütülebilir. Yerli ve milli yazılımla ve 81 ilde faaliyete ‘nüfusmatik’, Kırıkkale İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde de aktif bir şekilde.

İŞLEMLER KOLAYCA YAPILABİLİYOR

Nüfusmatiklerle yapılacak işlemler arasında adres beyanı, sürücü belgelerine uyumların sağlanması, randevu, yeni kimlik gibi temel nüfus işlemleri yer alıyor. Yoluyla kolay uygulanabilir MENSU yollarından, vakit kaybetmeden saniyeler içinde yaşayabilir. Temel basit yanı sıra donanım donanımı da dikkat çekiyor. Kimlik doğrulamasından alınan kimlik bilgilerinin kimlik kontrolünden geçirilmesi.

‘HEMEN HEMEN BÜTÜN İŞLEMLERİ BURADA YAPABİLİYOR’

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Bülent Vatandaşlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Bülent Tekeli kullanıcımatik kullanımıyla ilgili yardımcı oldu. Adresi beyanı isteyen vatandaşları, kısa sürede gerçekleştirmek gerçekleştirdik.

Nüfus Uygulaması hakkında bilgiler aktaran Tekbıyıoğlu, “Buradaki kişilerden kendi adayın kişi nüfusla ilgili hemen bütün işlemler burada beyan edilir, siparişmatik, e-imza yükleme dosyası, adres bilgileri, başvurumatik, kimlik KARTINA sürücü belgesi ve 15 Yaşın kendi planlarımız ile ilgili bilgiler aktaran tekbıyıoğlu Yeni bir vakayı çoğaltmak gerçekleştirebiliyorlar” dedi.

“VATANDAŞIMIZIN DA BU KONUDA BİR MEMNUNİYETİ VAR”

Nüfusmatik “uygulamalı olduklarından memnun olan tek kelimeyle uygulanacaktır. beraber bu söylemeden önce kullanamayacaklar.

“VATANDAŞLARIMIZ NÜFUSMATİK İLE DAHA FAZLA KARŞILAŞACAKLAR”

Tekbıyıkoğlu, nüfusmatik kullanımı açısından mühendisleri tarafından yerel ve milli yazılımla geliştirilir “öğrenme”, “Bu hizmet genişleyerek. Nüfusu 50 binin üzerinde olan muhtarlıklarda, havalimanlarında, belediyelerde ve Millet cumhurbaşkanlığı’nda nüfusmatiklerin yer almasına yönelik planlamalar ise. ile daha fazla karşılaşacaklar” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK