Winamp’in orijinal tasarımı NFT oluyor: Açık artırmayla satılacak

Winamp’in orijinal tasarımı NFT oluyor: Açık artırmayla satılacak

66
0
PAYLAŞ

Bir dönemlerin en çok kullanılan müzik aletlerinden biri olan Winamp’ın koyu renkli orijinal tasarımı, NFT’ye dönüştürülerek satışa çıkacak. 16-22 Mayıs satış kullanıcı aracında bir açık artırmayla alıcı olan NFT’ye en yüksek raporu veren, orijinal tasarımın sahibi olacak. Açık artırma, NFT pazarı OpenSea’de gerçekleştirilecek. Açık artırmadan elde edilen gelirler, yardıma bağışlanacak.

Aksam.com.tr’nin The Verge’den aktardığı habere velet; dijital tasarımlar, bu kendi Winamp tasarımlarını da oluşturup Winamp’e gönderebilecekler. Seçilen tasarımlar, orijinal tasarım ile birlikte verilecektir. Her tasarım yaklaşık 220 değerindedir ki 0,08 Ethereum gelecek dolar olacak. Tasarımcılar da bu satıştan alacak alacak.

WINAMP, 1997’DE KULLANIMA SUNULMUŞTU

Öte yandan; 1997 yılında kullanımda olmak Winamp, geleceğin Deezer, Apple Music ve Spotify gibi bir müzik platformu olma’ görünüşteydi. Bu platformlardan farklı olarak kendi müzik müziksi platformları, indirilenlerin dinleyebilmesini mümkun kılıyordu. birlikte, Winamp’ın karanlık bir tasarımı vardı. Uygulamaya farklı temalar eklen olsa da NFT’ye dönüştürülebilecek olan orijinal tasarım, platformun en çok tercih edilecek olanlardandı.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK