WhatsApp, 4 yeni özellik yayınladı! Uzun zamandır bekleniyordu…

WhatsApp, 4 yeni özellik yayınladı! Uzun zamandır bekleniyordu…

30
0
PAYLAŞ

Popüler platform platformu WhatsApp’tan yeni bir güncellemeyle kısa bir platforma gelmesi 3 yeni özellik yayınlıyor. Konuya ilişkin ilk duyuruyu, WhatsApp idaresi Will Cathcart resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. Yenilerin özellikleri, gelecek haftalarda insanlar olarak tüm kullanıcılar tarafından kullanılacak açıklanacağı ifade edilir.

Aksam.com.tr’nin The Verge’den aktardığı habere velet; çikolatalar, sohbetlerde gelenler artıka emoji ile tepki birak. Elde edilen ürünler arasında 6 farklı emoji yer alacak. Bu emojiler, öncelikle yalnızca grup sohbetinde seviniyor. Bir emin olduktan sonra, kişisel sohbetlere de entegre edilecek.

Gelen bir tanıtım ise 32 kadar sesli arama yapabilme özelliği olacak. birlikte, platformdaki veri paylaşımlı da 2 GB olarak güncellenecek.

ÇOK SAYIDA WHATSAPP GRUBU, TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLANABİLECEK

WhatsApp ayrıca, yeni genişletilmiş grup sohbetlerine de yeni bir soluk gelecek. WhatsApp Communities özelliği, çok sayıda grup tek bir toluluk çatısı altında toplamayı mümkün kılacak. Bu üyelik birer yönetici olacak. Bu koleksiyonlardan, oluşturabileceklerden. Yöneticilerin, gruplardan sil gibi yetkileri de olacak.

WhatsApp, o şikayete başvurmaya başlayın! Instagram’a dönüşecek…


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK