Twitter, o popüler telefona desteğini kesti! Artık çalışmayacak…

Twitter, o popüler telefona desteğini kesti! Artık çalışmayacak…

35
0
PAYLAŞ

Sosyal medya Twitter, kısa bir süre önce birlikte iOS’ta yeni bir güncellemeyle birlikte Apple’da artık hayatta kalacağını açıklayacak 13.4 ve kapsamlı sistem donanımıyla donatley destekleyeceğiniz açıklandı Daha eski okulların, özelliklerinde yer alan bazi desteklemediği belirtildi. Bunun üzerine; Twitter, Apple’ın en popüler cihazlarından olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ta ilerleyin.

Yaşanan gelişme olayı; iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, kullanıcı girişlerinde Twitter’ın girişlerinde geçtiğine işaret eden hata mesajı ile karşılaşmaya başladı. Söz konusu kullanımlardan, şu anda kullanımda olan tarayıcı üzerinden “twitter.com” aracılığıyla girebileceği kaydedildi.

TWITTER, 2021 BAŞINDA DA iOS 12 VE DAHA ESKİ SÜRÜMLERİ DESTEKLEMEYİ BİRAKMIŞTI

Öte yandan; Twitter, 2021 yılı başında da iOS 12 ve daha eski desteklemeyi birakmıştı. Bu daha fazla; iPhone 5 ve iPhone 6 uzun sezonluk taş eşyaya değildi.

Apple ise iPhone 6 ve iPhone 6 modellerini 2014 yılında hayata geçirmişti. Güç butonunu sisteminin içinden yanan kullanımlı ve sevilen cihaz modellerinden yararlanılabilecek. Ancak bu sürüm sonrası teknoloji devi, bu cihaza herhangi bir güncelleme istemeyemek.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK