TOGG yeni logosuyla ABD’ye gidecek

TOGG yeni logosuyla ABD’ye gidecek

110
0
PAYLAŞ

TOGG yeni logosuyla ABD'ye gidecek

2022 yılının sonunda üretime başlayacak olan SUV modelinin sergileneceği fuarda TOGG’un yeni logosu da tanıtılacak.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), 5-8 Ocak tarihleri ​​arasında ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’ye (Consumer Electronic Show) katılacak. 2022 yılı sonunda üretime başlayacak olan SUV modelinin sergileneceği fuarda TOGG’un yeni logosu da tanıtılacak.

Ayrıca TOGG’un geleceğin mobilite, akıllı arabalar ve akıllı şehirlere yönelik vizyonunun da paylaşılması bekleniyor. TOGG CEO’su Gürcan Karakaş ve üst düzey yöneticilerin yer alacağı fuara TOGG yönetim kurulu üyeleri de katılacak.

Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı olan CES, son yıllarda otomotiv markalarının da gözdesi haline geldi. Otomotiv üreticileri Detroit, Frankfurt ve Paris gibi otomobil fuarları yerine teknoloji firmalarını bir araya getiren CES’i tercih ediyor. 159 ülkeden 1900’ün üzerinde firmanın katıldığı fuarda BMW, Daimler (Mercedes-Benz), Hyundai, GM ve Stellantis gibi otomotiv üreticileri de yer alacak.

CES, sadece yeni ürünlerin sergilendiği değil, aynı zamanda dünyanın geleceğini şekillendirecek fikirlerin tartışıldığı ve tartışıldığı bir ortam sunuyor. Fuar boyunca üç gün boyunca yüzlerce konferans düzenlenecek.

Pek çok sektörden uzman “gelecek” hakkında konuşacak. 2020 yılında düzenlenen fuara katılan Karakaş, bir toplantıda konuşma yaptı.

FARPLASS FUARDA KATILIYOR

Otomotiv sektöründe 50 yıla yakın bir geçmişe sahip olan Farplass, Las Vegas’ta yerini alıyor. Şirketin Fark Laps girişimi, mobilite alanındaki atılımlarla yarının akıllı ulaşım teknolojileri için çözümler geliştiriyor.

Gıda ve tarım şirketi Vahaa Dikey Tarım Çözümleri ve Teknolojisi de fuara katılıyor.


  • TOGG
  • yerli araba togg
  • TOGG’un yeni logosu
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK