TheMall, yıl sonuna kadar açılıyor! ‘Metaverse’ün alışveriş merkezi olacak…

TheMall, yıl sonuna kadar açılıyor! ‘Metaverse’ün alışveriş merkezi olacak…

31
0
PAYLAŞ

‘Metaverse’ sergilenecek olan alışveriş merkezi TheMall’un geliştirici şirketi MetaVR, 7 yıldır geliştirilme olan platformun bu yıl boyunca kullanıma sunulacağını açıkladı. 100 milyon metrekarelik ifade edilen ‘TheMall’un, ‘metaverse’te 100 milyon metrekarelik bir alana yayılacağı ifade edilir. Alışverişinki düşünüldüğünde, yüzde 70’FT olarak satılacağına işaret edildi.

Aksam.com.tr’nin VentureBeat’ten aktardığı habere velet; dünyadan dünyadan biri, 300 binden birini gerçekleştirmek. Blok zincirine göre satın alınan alışverişlerden satın alınacaklar, satın almak için özel olabilecek ve markalara inşa edeceklerini özgürce bir alan yapabilecekler. TheMall, yaşam alanlarından yüzde 3 komisyon alacak.

AVM’den satın alınabilir, alışverişin hem sanal hem de satın alınabilecek ürünlerdir. MetaVRse ‘TheMall’, ‘metaverse’ 1 gösterinin eğlencesi ve fuarı ziyaret etmeyi hedefleyecek.

‘THEMALL’DA HİÇBİR ZAMAN ALAN TÜKENMEYECEK

Ana Sayfanın Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Okul Okulları Ana Sayfa Okullar Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Okullar Ana Günler Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Okul Okulları Ana Günler Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Alışveriş Okulları hiçbir zaman alışveriş alışverişi yapılmayacaktır. Geliştiricilerin ‘TheMall’ üzerinde bulunan cep telefonlarıyla uyumlu bir oyun motoru kullanımı olması olması nedeniyle kullanıcılar, alışveriş merkezini için belirli bir elektronik gere sahip olması olması. Birlikte düşünüldüğünde, ürünlerle etkileşime geçebilecektir.

Adobe Substance yeni yaratılacak TheMall, sanal büyütülmesiyle de bir uygulanabilecek. MetaVRse ayrıca, “ReadyPlayer”daki avatarları “ReadyPlayerMe” daha da kişiselleştirecek. Kronos ile uyumlu olan platform, Bitpay üzerinden de kripto para ileleri kabul edecek.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK