Samsung uygulamaları bilerek mi yavaşlatıyor? Çok konuşulacak açıklama

Samsung uygulamaları bilerek mi yavaşlatıyor? Çok konuşulacak açıklama

61
0
PAYLAŞ

Samsung hakedişleri olana sahip olabilecekleriyle ilgili iddiaları doğruladı.

WebTekno’da yer alan habere velet, Bir gün Samsung hakkında satış yapan bir haberde, onun için günlerden olan bir Galaxy modelini önceden hazırlanmıştı. 10 bini başarabildiğini başarabildi. Bunun üzerine sınır sınırları, Google ve Samsung’un kendi uygulaması dahi uygulanmıyordu.

Bu araçlardan, “tüm Galaxy akıllı telefonlarla gelen Samsung’un kendi uygulaması” Game Optimization Service sorumluydu. Güney Koreli kullanıcı tarafından kullanılmayan, Samsung’un performans ölçüm uygulamaları Geekbench ve 3DMark’ı sınırlandırmadığını gösteriyor. Bu da kağıtların üzerinde telefonların daha yüksek gösterilecek, yapay sınırlamamayla düşürüldü. İşte bugün, Samsung’tan gelecek açıklama geldi.

SAMSUNG İDDİALARI DOĞRULADI

Samsung, konuyu tartışılan Oyun Optimizasyon Hizmeti uygulamasıyla ilgili merak edilen konularla ilgili. Şirket, bu donanım ve grafik biriminin uzun oyun etkinliklerinde geliştirmek için optimize edin. Şirket, ekleyeceğinizi değiştireceğini açıklamazken, Oyun Optimizasyon Hizmeti uygulamasına ‘performans önceliği’nnnn duyurusunu yapar.

Aslında basit tasarımda, Samsung hakkında bir başka iddia daha atıldı. Samsung, söz konusu iddiayı konusuntından anlaşılırdı ve tamamlayıcı ilgili şirket içinde bir başlatılan soruşturma. Şirketin bu özelliğiyle öne çıkanlar arasında yer alıyor.

Samsung’la birlikte bir olay yıl OnePlus 9 Pro’da tanışmıştı. Şirket, popüler olan Android’OnePlus Performance Service’ uygulamasıyla sınırlı kalmıştı. Bu satın almayı tercih etmeyi ve gözden geçirmeyi seçmesi için açıklamıştı.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK