Samsung, o telefona güncelleme desteğini kesti! 2018’in amiral gemisiydi…

Samsung, o telefona güncelleme desteğini kesti! 2018’in amiral gemisiydi…

23
0
PAYLAŞ

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2018 yılında süreç sürülen ‘Galaxy S9’ ailesini resmi Android çıkışının çıkardığını açıkladı. Bu gelişmeyle birlikte; Android güncellemesi Samsung Galaxy S9+’ın güncellemesi devam ediyor. Alınan karar kapsamında, 2018 yılı için amiral gemisi niteliğindeki serinin artık Android’in güncellemesinin alınmayacağı belirtildi.

Aktarılan kalıntıa velet; Galaxy S9 ailesi, 2018 Mart ayından Android 8.0 Oreo sistemiyle satın alınmıştır. Galaxy S8’ın görünümünde gösterilemeyen seriler, şık gözde kamera özellikleriyle ilgili üstte gösterilmiş. Seri, 2019 yılı başında Android 9 Pie tabanlı One UI tercihnü yapılmaz. 2020 yılında iki cihaza da Andeoid 10 tabanlı One UI 2.0 olduğundan beri konuşuluyordu.

Android 10, Galaxy S9 için son güncellemelerden olmuştu. Yine 2018 yılında okula alınmaya başlayan 9. sınıf şu anda devam edecek gibi görünüyor.

SAMSUNG GALAXY S9 SERİSİ, SON OLARAK BU YILIN MART AYINDA YENİ BİR GÜNCELLEME ALDI

Öte yandan; Samsung Galaxy S9 serisi, oğul haftalık gelişmeleri için bir şeyler yapıyordu. Seriye oğlu olarak, bu yılın Mart ayında yeni bir güncelleme gönderildi. Güncelleme; 50’den fazla güvenlik açığını giderdi, telefonların sistem geliştirmekdi ve yazılım hatasını düzeltmeti.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK