Orijinal ‘Angry Birds’ geri dönüyor! Uygulama mağazalarına geldi…

Orijinal ‘Angry Birds’ geri dönüyor! Uygulama mağazalarına geldi…

60
0
PAYLAŞ

Rovio’Angry Birds’ oyununun orijinal versiyonun mağazasına geri döndüğünü açıkladı. Eğitim aracı oyun geliştiricisi, “yıl yayınlayacağı bir ürün mağazalarından denemek zorunda kalacak. Mevcut mobil teknoloji ve platformlarının orijinal versiyonu desteklenmiyor işaret eden şirket, Angry Birds oyununun herhangi bir güncelleme yapılmazsa en güncel sistemiyle uyumsuz hale gelmeden dile.

Aksam.com.tr’nin Engadget’tan aktardığı habere velet; oyun taraftarları, oyunun geri dönüşüne yönelik taleplerde bulundu. Bunun üzerine Rovio, orijinal uyarlama yeniden uyarlama için çalışmak için çalışmaya başlama. Daha sonra orijinal Angry Birds, ‘Unity’ oyun motoru sonra yeniden inşa edildi. ‘Unity’, orijinal versiyonun yeni cihazını yeniden tasarlamayı mümkün hale getirdi. Yeniden inşa edilecek, eski yapılacake rötuş tarihi ve oyun mekaniğini güncellemekten çok daha fazla sayılacak.

ORİJİNAL VERSİYON, ‘ROVIO CLASSICS: ANGRY BIRDS’ ADIYLA TEKRAR YAYINLANDI

Paylaşılan bilgilerle; orijinal versiyonu, ‘Rovio Classics: Angry Birds’ adıyla AppStore ve Google Play Store’da tekrar yayınlandı. Oyun, 99 adet gönderilenlik bir ücretle satılmakta olduğu görülmektedir. Şirket, herhangi bir uygulama içi satın alma amaçlı ziyaretna işaret etti.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK