OMIX, Türkiye’de ürettiği akıllı telefonları satışa sunduğunu duyurdu

OMIX, Türkiye’de ürettiği akıllı telefonları satışa sunduğunu duyurdu

116
0
PAYLAŞ

OMIX, Türkiye'de ürettiği akıllı telefonları satışa sunduğunu duyurdu.

Singapur merkezli teknoloji şirketi OMIX, Türkiye’de üretilen X300 ve X500 akıllı telefonlarını satışa sunduğunu duyurdu. Türkiye pazarında satışa sunulan ürünler arasında markanın yeni ekosistem ürünlerine de yer verildi.

Kısa bir süre önce Türkiye pazarına giriş yapan Singapur merkezli teknoloji şirketi OMIX, Türkiye’de ürettiği X300 ve X500 akıllı telefonlarını satışa sundu. Şirket; Son teknoloji ürünleri erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunarak pazarda fark yarattığına dikkat çekti. “Akıllı insanların akıllı teknoloji markası” OMIX, yenilikçi ve uygun fiyatlı akıllı teknoloji ürünleriyle Türkiye pazarına giriş yaptığını da belirtti. Türkiye’de satışa sunulan ürünler arasında markanın yeni ekosistem ürünleri de yer aldı.

Aktarılan detaylara göre; OMIX’in Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisinde ürettiği yeni modeller X300 ve X500, Full HD+ çözünürlük sunan 6.67 inç ekrana sahip. Arkasında dörtlü kamera dizisi bulunan cihazlarda; Yapay zeka destekli 96 MP ve 108 MP çözünürlüğün yanı sıra geniş açı, makro ve alan derinliğini bir arada sunan lens kurulumu da bulunuyor. Gücünü HyperGame teknolojisi ile 12 nm fabrikasyon süreciyle üretilen 8 çekirdekli Mediatek Helio G80 işlemciden ve 5.000 mAH kapasiteli hızlı şarjlı pilden alan cihazlar, yüz tanıma özelliğine de sahip.

‘MIXO’ PLATFORMU TANITIM ETKİNLİĞİNDE DE GÖSTERİLDİ

OMIX Türkiye CEO’su Muzaffer Gölcü konuyla ilgili açıklama yaptı. “OMIX olarak 15 yeni teknoloji ürünümüzle girdiğimiz Türkiye akıllı telefon pazarında öncelikli hedefimiz %10’luk bir paya ulaşmak. Bu hedef doğrultusunda 2022 yılında da diğer akıllı telefon modellerini müşterilerimizin beğenisine sunacağız. Bu yeni modellerle birlikte pazardaki ürün sayısı 20’yi aşacak. “Türkiye’de teknolojinin sadeleştirildiği, akıllı teknolojilerin herkes tarafından erişilebilir olduğu bir pazar yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadeleri kullanır.

Diğer taraftan; OMIX’in tüm akıllı telefonlar ve ekosistem ürünlerinin uyum içinde çalışmasını sağlayan platformu MixO da tanıtım etkinliğinde görücüye çıktı. OMIX ekosistem ürünlerinde bulunan özel bir çip sayesinde hızlı ve kolay ürün kurulumu sağlayan platformun, tüm OMIX cihazlarının tek bir uygulamadan en üst düzeyde güvenlikle yönetilmesini de mümkün kıldığı belirtildi. Marka ve cihazdan bağımsız çalışan MixO’nun AppStore ve Google Play Store’da kullanıcılara sunulduğunun da altı çizildi.

TÜRKİYE PAZARINDA TOPLAM 15 ÜRÜN KULLANICILARINA SUNUYOR

OMIX; 5G, yapay zeka ve nesnelerin interneti (IoT) tabanlı ürünleriyle öne çıkmayı hedeflediğini ve tüm ürünlerini MixO çatısı altında tek bir platformda yenilikçi bir teknoloji ile kullanıcılarıyla buluşturduğunu belirtti. .

Şirket, akıllı telefonlarının yanı sıra yeni ekosistem ürünlerini de tanıttı. Kablosuz kulaklık modelleri MixBuds Plus, MixBuds Pro, MixPods Pro ve robot vakum modelleri MixBot Plus ve MixBot Pro, yeni tablet bilgisayar MixTab Pro ve robot kamera, markanın internet tabanlı ev ürünleri kategorisinde yer aldığı bağlantı çözümleri; OMIX tarafından MixCam Pro, MixSocket Pro, MixPlug, MixLight Pro, MixWi-Fi Plus, MixWi-Fi Pro ve MixAir Desktop Pro olmak üzere 15 ürün Türkiye pazarına sunuldu.


  • karıştırmak
  • omix akıllı telefon
  • telefon karıştır
  • akıllı telefon
  • karıştırmak x500
  • karıştırmak x300
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK