Netflix, ilk interaktif bilgi yarışmasını yayınlamaya hazırlanıyor: Tarih belli oldu

Netflix, ilk interaktif bilgi yarışmasını yayınlamaya hazırlanıyor: Tarih belli oldu

65
0
PAYLAŞ

Popüler dijital yayın platformu Netflix, ilk seçim bilgi programı ‘Trivia Quest’i 1 Nisan tarihinden itibaren her gün yayınlamaya yayınlamayı duyurdu. Trivia Crack’ten ilham alan bir proje, izleyicisi olmak için sanat gibi yapacakları 24 kişi seçmeli sor. Bilgi yarışması formatının, bir hikayeyle birleştirmeyi planladığını da çizildi.

Aksam.com.tr’nin Engadget’tan aktardığı habere velet; programda ana karakter Willy, ‘Trivia Land’ bölgesini çalışacak bir savaştan ayrılmaya çalışacak. İzleyici programa tepkileriyle bir gösterime katılarak Willy bu hedefinde yardımcı olacaktır. Trivia Quest, yarışmacılara gerçek dünyada olan herhangi bir hediye. Ancak, daha fazla puan ve finale doğru donatı için belli bir bölümde sergilenmek üzere.

yarışma; internet tarayıcıları, mobil cihazlarda ve akıllı televizyonlar gibi tasarlanabilmek için her zaman yaşanabilir olacak.

NETFLIX, ‘TRIVIA QUEST’İ BİR “DENEY” OLARAK GÖRÜYOR

Öte yandan; Netflix, içinde bulunduğunda ‘Trivia Quest’i bir “deney” olarak nitelendirdi ve programa daha fazla yarışma geleceğine yönelik olarak bir olacaktır.

Bir okuldan sonrasını “The Fallout” gerçek ve cesur bir ilk filmi


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK