Elektronik müzik sanatçısı Deadmau 5, Oberhasli isimli bir sanal konser alanı geliştiriyor

Elektronik müzik sanatçısı Deadmau 5, Oberhasli isimli bir sanal konser alanı geliştiriyor

77
0
PAYLAŞ

Elektronik müzik sanatçısı Deadmau 5, Oberhasli adlı sanal bir konser mekanı geliştiriyor

Joel Zimmerman olarak da bilinen Kanadalı elektronik müzik sanatçısı Deadmau 5, Oberhasli adlı sanal bir konser mekanını izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlandığını duyurdu. Platformun Core video oyunu yapımcısı Manticore Games ile ortaklaşa kurulacağı belirtildi.

Joel Zimmerman olarak da bilinen Kanadalı elektronik müzik sanatçısı Deadmau 5, sanal bir konser salonu geliştirdiğini duyurdu. Oberhaslı adını alacak platformun Core adlı video oyununun yapımcısı Manticore Games ile ortaklaşa kurulacağı belirtildi. Ayrıca platform; Müzik, oyun ve diğer eğlenceli içeriklerle interaktif ve sosyal bir alan olacağının da altı çizildi.

Digitaltrends’ten Aksam.com.tr’nin aktardığı habere göre; Deadmau 5 tarafından geliştirilen sanal konser mekanı, Unreal oyun motoru tarafından desteklenen oyun geliştirme platformu Core’da satışa sunulacak. Kullanıcılar ayrıca Epic Games Store üzerinden platforma erişebilecekler.

Diğer yandan; Oberhasli, Digitaltrends tarafından Fortnite’ta düzenlenen canlı konserlerin daha ayrıntılı bir versiyonu olarak tanımlandı. Bu konserlerden farklı olarak Deadmau 5’in sanal konser alanının yeni güncellemelerle sürekli gelişeceği belirtildi. Platformu; Ayrıca zaman içinde düzenli olarak güncelleneceği, değiştirileceği ve gerçek dünyadaki gelişmeler ve yan olaylarla uyumlu hale geleceğinin altı çizildi.

DEADMAU 5 VE CORE DAHA ÖNCE İŞBİRLİĞİ YAPTI

Paylaşılan diğer bilgilere göre; Deadmau 5 ve Core daha önce bu yılın başlarında işbirliği yapmıştı. İkili, yaratıcılardan Deadmau 5’in “When the Summer Dies” müzik videosu için sanal distopik evrenler yaratmalarını istedi.

“>


;”>

  • sanal konser mekanı
  • sanal konser
  • deadmau 5 sanal konser mekanı
  • ölüm 5
  • deadmau 5 konser
  • deadmau 5 çekirdek
  • oberhaslı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK