Apple’ın tedarik zincirinde kırılma devam ediyor! Çin’de yine üretim durdu…

Apple’ın tedarik zincirinde kırılma devam ediyor! Çin’de yine üretim durdu…

27
0
PAYLAŞ

Çin’in Şanghay COVID-19 örneklerini tekrar tekrar ayrıntılı olarak ayrıntılı olarak “koronavirüs kuralları” “koronavirüs incelemeleri” yeni bölümden Apple tekrarlarına birsi daha eklenir. Son olarak Apple’ın en iPhone imalatçısı biri olan büyük bir Pegatron da Çin’deki iki fabrikada satışını durdurduğunu açıkladı. Söz konusu mezra, Şanghay’da virüse karşı önlem alınamadı. Pegatron, en kısa sürede üretime tekrar başlamak için iş birliği içinde hareketlere işaret etti.

Şanghay’ın, Çin’in finans ve imalat üreticisi olduğu biliniyordu. Bu daha fazla; Büyük yollardan uygulanan tedavilerden büyük gıda zincirinde bir etkiden oluşan tedarikte. Şanghay, aynı zamanda dünyanın en büyük ticaret limanı olma yolundaydı.

Apple’ın en kilitlerinden biri olan Foxconn da Mart ayı vakası olarak artan olarak Çin’in Shenzhen’den genel olarak genel olarak geçici olarak gereklidir. Shenzhen’de yaşananların, Apple’ın tedarikinde bark krize yol açabileceği tahmin edilmişti. Foxconn’un Çin’deki genel merkezi ve iPhone montaj hatlarından biri, Shenzhen’de bulunuyordu. Benzer şekilde, Apple’ın önde gelen MacBook imalatçısı Quanta ve iPad imalatçısı Compal Electronics de kısa bir süre önce Çin’deki gücü durdurduğunu açıkladı.

ŞİMDİDEN MİLYONLARCA ELMA CİHAZIN ÜRETİMİ ETKİLENDİ

Öte yandan; analistler, Nisan ayı bu yana Çin’deki son derece yoğun çalışmalar nedeniyle 3 milyon iPhone’un etkilendiğini tahmin ediyor. Kapatmaların sürmesi durumunda, Apple’ın ısıtması bu etkinin olması bekleniyor. birlikte değil; “sosyal açıdan zengin”, 2 milyon iPad ve 1 milyonluk MacBook’la etkileyeceği düşünülüyor.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK