Sürücüler isyan etti! Bu yolu kullanan muayeneden geçemiyor

Sürücüler isyan etti! Bu yolu kullanan muayeneden geçemiyor

76
0
PAYLAŞ

Sürücüler isyan etti!  Bu yolu kullananlar muayeneden geçemez

Arnavutköy’deki araç muayene istasyonuna giden sürücüler, İSKİ’nin çalışması nedeniyle açılan alternatif yolu kullandıktan sonra geçme notu almalarının imkansız olduğunu belirtiyor.

İSKİ’nin Arnavutköy’de başlattığı iletim hattı çalışması nedeniyle araç muayene istasyonuna açılan alternatif yol sürücülerin isyan etmesine neden oldu.

DHA’da yer alan habere göre, İSKİ’nin Arnavutköy’de 6 ay önce başlattığı iletim hattı çalışması nedeniyle Haraççı Muayene İstasyonu’na giden ana yol geçici olarak kapatılınca, araç sürücülerinin muayene istasyonuna gitmeleri için alternatif olarak stabilize yol açıldı. Ancak yağmurlu havalarda yol köstebek yuvasına dönüşüyor. Yaklaşık 200-300 metre uzunluğunda onlarca çukurun olduğu yolda kamyonetler bile ilerlemekte zorlanıyor. Muayene istasyonuna gitmek için bu yolu kullananlar şaşırıyor.

Sürücüler, bu yolu kullandıktan sonra sağlam araçlarının zarar görebileceğini belirterek muayeneden geçememekten endişe ediyor.

Aracının altına çarpan sürücülerden biri, “Arabam sağlam ama bu yoldan sonra muayeneden nasıl geçer bilmiyorum” dedi. Bir sürücü de araçların hasar görebileceğini kaydetti.

İSKİ’nin 6 ay önce başlattığı iletim hattı çalışmasının tamamlanmadığından şikayet eden mahalle sakinleri, her gün bu yolu kullanmak zorunda kaldıklarını, aracın lastik ve alet aksamlarında sürekli arızalar olduğunu söyledi. onların araçları.


  • Arnavutköy
  • BEN KAYARIM
  • araç muayene istasyonu
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK