Volkan Demirel'in sözlerine G.Saraylılardan tepki yağıyor

Volkan Demirel'in sözlerine G.Saraylılardan tepki yağıyor

102
0
PAYLAŞ

Volkan Demirel'den İrfan Can Eğribayat ve Kim Min-Jae Şarkı Sözleri

Yayıncının yorumcularından Volkan Demirel, Fenerbahçe’nin deplasmanda Hatayspor’u 2-1, Galatasaray’ın Galatasaray’ın ev sahipliğinde Göztepe’yi 2-1 mağlup ettiği maçı yorumladı. Kim Min-Jae ve Enner Valencia’yı öven Volkan Demirel, Galatasaray maçında yaptığı hatalara dikkat çeken kaleci İrfan Can Eğribayat’a sert eleştirilerde bulundu.

Volkan Demirel, Hatayspor-Fenerbahçe ve Galatasaray-Göztepe maçlarını değerlendirdi. Enner Valencia ve Kim Min-Jae’yi öven Volkan Demirel, İrfan Can Eğribayat’ı da sert sözlerle eleştirdi.

Volkan Demirel’in Fenerbahçe maçı yorumları şu şekilde:

“ENNER VALENCIA VE MERT HAKAN YANDAŞ ÇIKTIĞINDA…”

“Fenerbahçe zorlu bir deplasman maçında kazandı. İlk yarıda çok doğru bir oyun vardı. Fenerbahçe değişikliklere kadar doğru oyunu oynadı. Enner ve Mert çıktıktan sonra orta sahayı kaybettiler. Mesut ve Pelkas orta sahayı birlikte hareket ettirdiler. ayakları üzerinde oynayan oyuncular var, top daha çok senin. .

FERDİ KADIOĞLU SÖZLERİ

Ferdi Kadıoğlu’nun asıl bölgesi forvetin arkası. Ama her yerde oynuyor. Ferdi Kadıoğlu joker gibidir. Bence bu sezon en çok oynanan oyuncu. Elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor.

“KIM MIN-JAE SEZONUN EN İYİ TRANSFERLERİNDEN BİRİ”

Enner Valencia 12-13 saat uçuyor, bir maç oynuyor ve geri dönüyor ve tekrar oynuyor. Demek ki kendine bakıyor. Takım oyuncusu, işini iyi yapan.

Kim Min-Jae sezonun en iyi transferlerinden biri. Attila Szalai ile uzun yıllar Fenerbahçe savunmasında oynuyorlar ve hiçbir sıkıntıları yok.

İşte Volkan Demirel’in Galatasaray maçıyla ilgili yorumları:

“İRFAN CAN EĞRİBAYAT HER İKİ GOLTA YANLIŞ”

“İrfan Can Eğribayat sadece ilk golünde değil, ikinci golünde de yanıldı. . Devamı Karambol golleri olduğunu söyleyebiliriz.

VOLKAN DEMİREL’E HAYRANLARIN TEPKİSİ

Öte yandan Galatasaray taraftarı, yaptığı yorumların ardından sosyal medyadan Volkan Demirel’e tepki gösterdi. İşte hayranlardan gelen bazı mesajlar:

-Keşke her ağızdan yorumcu olmasaydı.

-Volkan Demirel adlı fanatik holiganı izlemek zorunda mıyız?

-Galatasaray maçlarında Volkan Demirel’in maç öncesi ve sonrası yorumlarına dayanamıyorum.

-Volkan Demirel Galatasaray maçının yorumlarında ne yapıyor?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK