Vitor Pereira takımdan çok memnun

Vitor Pereira takımdan çok memnun

79
0
PAYLAŞ

Vitor Pereira: 'Bu ruh bizi zirveye taşıyacak'

sabah

Frankfurt maçındaki oyun Vitor Pereira’nın yüzünü güldürdü. Sürekli gol arayan, birbirlerine yardım eden ve tüm enerjilerini sahaya yansıtan oyuncuları tebrik eden Portekizli teknik adam, “Göstereceğiniz bu takım ruhu bizi zirveye taşıyacak” dedi.

UEFA Avrupa Ligi’ne Eintracht Frankfurt ile deplasmanda 1-1 berabere kaldıktan sonra 1 puanla başlayan Fenerbahçe, takımın mücadelesinden oldukça memnun kaldı. Maç sonu basın toplantısında teknik direktör Pereira, oyuncularının özverisine övgüde bulunarak, “Bence her Fenerbahçe taraftarı takımıyla gurur duyuyor” dedi.

Soyunma odasında rakibini geri iten ve gol peşinde koşan oyuncuları tebrik eden Portekizli teknik adam, üretti, yardımcı oldu ve tüm enerjisini sahaya yansıttı, “Galibiyeti kaçırdık ama gerçek takım ruhunu gösterdik. Bu ruh bizi zirveye taşıyacak.”

‘DAHA İYİSİNİ YAPACAKSINIZ’

53 yaşındaki teknik direktör, birçok zorlukla baş etmeye çalıştıkları bir dönemden geçtiklerini vurgulayarak, “Sakatlıklar ve yoğun fikstürler bizi çok zorlayacak. Ancak bana zorlukların üstesinden gelmek için mücadele edeceğinizi gösterdiniz. Bu maçta tabi ki kazanırsak daha çok seviniriz ama sonuç değil ama performansınız bana umut veriyor. sizler çok daha iyisini yapacak kalitede oyuncularsınız ve bunu sahada kanıtlayacaksınız. “

(Sabah)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK