Vitor Pereira: 'Bunu yapmamız büyük hataydı'

Vitor Pereira: 'Bunu yapmamız büyük hataydı'

107
0
PAYLAŞ

Vitor Pereira galibiyeti değerlendirdi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Giresunspor maçı sonrası görüşlerini dile getirdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Giresunspor’u 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Maçla ilgili açıklamalarda bulunan Pereira, “Zor olacağını biliyorduk, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldık, arada Avrupa’da oynadık, bu yoğun trafikte toparlanmak kolay değil. Beni sevindiren takımın ruhu. Güçlü bir ruha sahip olduğumuzu gösterdik.Sahada dinginlik ve özgüven artacak.Önemli olan sakat oyuncular.İyileştiklerinde geri döndüklerinde daha çok çözümümüz olacak” dedi.

2-1’in ardından geri çekildiklerini belirten Pereira, “Rakibimizin gol attığı an, daha önce 3-0’ı bulabileceğimiz bir an oldu. Rakibimiz gol atınca takım ister istemez geri çekildi ve skoru korumak istedi. Bu bir hata, geri döndüğünüzde 2. golü alabilirsiniz. Artıyor ama son 2 maçın sonuçlarından sonra özgüven etkilendi, biraz zaman alacak. Taraftarlarımız bize güç veriyor, evdeki zafer taraftarlarımız için” dedi.

Fenerbahçe’nin başlangıçta 20 iç saha maçında mağlubiyet almadığını hatırlatan teknik adam, “İçeride oynadığımız maçlarla dışarıdaki maçlar arasında hiçbir fark yok, hepsini kazanmak istiyoruz ama taraftarlarımız enerji veriyor, destekleri var. çok önemli. Zorlandığımızda onların iradesi ve ruhu aşılanıyor. Rakiplerin bu statta oynaması çok zor.” kullanılmış.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK