Vitor Pereira Altay Bayındır ile özel görüştü

Vitor Pereira Altay Bayındır ile özel görüştü

235
0
PAYLAŞ

Vitor Pereira'dan Altay Bayındır'a destek

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Sivasspor maçında kritik bir hata yapan Altay Bayındır’a moral verdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, maçın sonunda soyunma odasında oyuncuların tek tek elini sıktı ve mücadele azminden son dakikaya kadar vazgeçmedikleri için teşekkür etti.

Pereira, “Kazandığımızda da puan kaybettiğimizde de bir takımız” dedi; “Tabii ki amacımız kazanmak. Ancak zaman zaman puan kaybetmemiz normal. Sorun yok, her koşulda her zaman bir aradayız, çalışmaya devam.” dedi.

Daha sonra kaleci Altay’ın yanına giden Pereira, “Üzülmeyin, bize çok maç kazandırdınız, bugün takım olarak puan kaybettik” sözleriyle oyuncusuna moral verdi.

Takım arkadaşları da Altay’ı desteklediler ve ona inandıklarını dile getirdiler.

Sezona 6 resmi maçta 5 galibiyetle başlayan ve yeni bir takım olmasına rağmen çok uyumlu görünen Fenerbahçe’de puan kaybı oyuncuları daha da hırslı hale getirdi.

Milli maçtan dönüşte yorgun oyunculara ve talihsiz sakatlıklara rağmen taze ve istekli bir görüntü veren Fenerbahçe, üzüntüye iki puan kaybettirdi.

Maçın ikinci yarısında topla oynayamadıklarından şikayet eden ekip, Saracoğlu’nda oyunu durdurmak için rakiplerini taktik olarak kullandıklarını vurguladı.

Samandıra’da kahvaltıda bir araya gelen oyuncular, dünkü maçı değerlendirdi ve Frankfurt maçıyla daha güçlü dönecekleri konusunda anlaştılar.

(Spor Dalları)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK