Türkiye Kupası'nda 2. Eleme Turu programı açıklandı

Türkiye Kupası'nda 2. Eleme Turu programı açıklandı

65
0
PAYLAŞ

Ziraat Türkiye Kupası 2. Ön Eleme Turu programı açıklandı.

Ziraat Türkiye Kupası 2. Ön Eleme Turu müsabakalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

28 Eylül Salı:

13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi)

14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi)

15.00 Belediye Derincespor-Formula Erbaaspor (Derince)

15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım)

19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin)

29 Eylül Çarşamba:

13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademisi (Hopa Mahallesi)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit Mahallesi)

14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçesi)

14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğinoğlu)

14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa Mahallesi)

14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Ulusal Egemenlik)

14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan)

14.30 Çarşambaspor-Altıdağspor (Çarşamba Şehri)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçesi)

15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen Mahallesi)

15.30 Hendekspor-52 Orduspor (Devlet henüz açıklanmadı)

19.00 Esenler Erokspor-Osmaniyespor (Esenler Erokspor)

30 Eylül Perşembe:

13.00 Mardin 1969-Gümüşhanespor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Iğdır Futbol Kulübü-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Devlet henüz açıklanmadı)

14.30 Hacettepe-Kahta 02 (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

15.30 Belediye Kütahyaspor-Redox Darıca Gençlerbirliği (Kütahya Dumlupınar)

19.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK