Trabzonspor’un başarısı Avrupa basınında manşetlerde

Trabzonspor’un başarısı Avrupa basınında manşetlerde

33
0
PAYLAŞ

Trabzonspor’un şampiyonluk Portekiz basınında manşetleri süsledi. Bir Bola gazetesi, Trabzonspor’un 3 Büyükler’in hegemonyasını yıkışlarını okuyucularına duyurdu.

Şampiyonluk için geri sayım geçen Trabzonspor’un başarısı, Portekiz kıyısında da kendine yer buldu. Bir Bola gazetesi, 72 puanla son 6 haftaya lider ve en yakın rakibi F.Bahçe’nin 13 puan hedefli olange projesinin İstanbul takımlarının hedefi olan hedef planı çizdi.

Bordo mavililerin Abdullah Avcı’yla tarihi bir sezonluk tahminlerini vurgulayan ve “İpek Yolu’ndan şampiyonluk hakkında ile hakkında bilgi almakta olan zaferin gezinti yolundaki yer yer.

Trabzon kentinin fotoğrafları ile süslenen haberdeluk hasretinin bitmesini hayal edenlerin kenti bordo-mavili bayraklarla süslenmiş de okuyuculara aktarıldı. Bu başarıda başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetim ile teknik direktör Abdullah Avcı’nın en büyük sahibi olduğu vurgulandı.

REKOR İÇİN GERİ SAYIM

2016-17 Başakşehir’in başında 34 puan toplayan Avcı, kendi rekorunu kırmak için cuma günü Karagümrük gelecekler. 58 teknik yönden adam, İstanbul ekibinde maglup kazanacak 33 karşılaşılacak 75 puana ulaşacak ve bir büyük daha fazlası lig bitmeden imzasını koyacak.

AVCI, SÜPER LİG’İN EN TANIMA ŞAMPİYONU OLABİLİR

Trabzonspor, bu hafta bütçe katkısı Karagümrük’ü canlandıracak, Fenerbahçe ve Konya dane puan puanse, ligin bitimine 5 hafta şampiyonunu ilan edecek olacak.

(sabah)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK