Trabzonspor'da Yunus Mallı gerçekleri

Trabzonspor'da Yunus Mallı gerçekleri

61
0
PAYLAŞ

Yunus Mallı ve Abdullah Avcı arasında tek tip diyalog

Fanatik

Trabzonspor’da istediği süreyi alamadığı için transfer dönemi bitmeden Abdullah Avcı ile görüşen Yunus Mallı, “Bakasetaş çok formda ama size de ihtiyacımız olacak mı?” dedi. cevabını aldım. 6 lig maçında sadece 7 dakika forma giyen gurbetçi yıldızın akıbeti, devre arasına kadar olan sürece göre netlik kazanacak.

Bu sezon başında Yunus Mallı, Robert Lewandowski’nin kişisel antrenörü de dahil olmak üzere toplam iki antrenör ile bireysel antrenman yaparak sezon başında çok formda bir şekilde kampa katıldı. Fiziki olarak takıma hazır olan Yunus’un gelişi Trabzonspor teknik heyetini sevindirdi. Ancak üst üste yaptığı transferlerin ardından Yunus, Trabzon’un Malatya maçında 7 dakika, Molde maçında ise 3 dakika oynamayı başardı. Tecrübeli futbolcu, transfer dönemi bitmeden teknik direktör Abdullah Avcı ile takımdaki geleceği hakkında da bir görüşme yaptı.

isteyenler oldu

Bu arada Süper Lig’de bazı takımlara milli futbolcuyu kiralamak için teklifler geldi. Avcı, Yunus’a, “Bakasetaş şu anda çok formda ama oynamadığın için üzülmeni istemem. Önümüzde çok maç olacak. Sana ihtiyacımız var. Kalmanı istiyorum.”

1 maçta kadro dışı

Ancak 29 yaşındaki futbolcu, Kasımpaşa deplasmanında 5. haftada kadroya bile giremedi. Yaralı olmayan Yunus’un tamamen performans odaklı olan İstanbul’a götürülmediği öğrenilirken, Konya maçında yer aldığı, kulübede beklediği öğrenildi. İlk yarıya kadar olan süreç Yunus’un takımdaki geleceğini belirleyecek.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK