Trabzonspor maçı sonrası olanlar oldu: Seni bu performansla kimse istemez

Trabzonspor maçı sonrası olanlar oldu: Seni bu performansla kimse istemez

70
0
PAYLAŞ

Fatih Terim'den sözler: Bu performansla kimse seni istemiyor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Trabzonspor maçı sonrası Mustafa Mohamed ile özel bir görüşme yaptığı ve oyuncuyu sert bir dille uyardığı iddia edildi. Fatih Terim’den Mostafa Mohamed’e: “Fransa’da ya da Premier Lig’de oynamak istiyorsanız dediklerimi yapmalısınız yoksa ayrılacağınız takım Zamalek olacak. Bu performansınızla sizi kimse istemez mi?

TERİM’İN HEDEFİNDEN İSİMLER AÇIKLANDI

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim2-2 biten Trabzonspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, “Bazı arkadaşlarımız daha hızlı forma girmeli” ifadelerini kullandı. Fatih Terim’in bu sözleri Mustafa MuhammedRyan Babel, DeAndre Yedlin, Taylan Antalyalı ve Fatih Öztürk için şarkı söylediği iddia edildi.

“BU PERFORMANSLA ZAMALEK’E DÖNÜŞ YAPABİLİRSİNİZ”

Nitekim Fatih Terim, Trabzonspor maçından sonra Bordeaux’ya transferi son dakikada olan Mostafa Mohamed ile görüşerek oyuncuya, “Fransa’da ya da Premier Lig’de oynamak istiyorsanız, yapmanız gerekeni yapmalısınız. Buradan ayrılacağınızı size veya ekibinize söylüyorum. Zamalek Olacak. Bu performansınızla sizi kimse istemeyecek” denildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK